Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 10 5 - 1 3 1 0
2
GKS GieKSa Katowice S.A.
GKS GieKSa Katowice S.A. 4 7 5 - 2 2 1 1
3
Orzeł Łódź
Orzeł Łódź 4 6 3 - 2 2 0 2
4
FK 1899 Szeged
FK 1899 Szeged 4 4 2 - 5 1 1 2
5
Baltica Panavezys
Baltica Panavezys 4 1 1 - 6 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Baltica Panavezys
Pauza
Włókniarz Konstantynów Łódzki
1:0
Orzeł Łódź
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0
FK 1899 Szeged
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
Pauza
Baltica Panavezys
0:2
Orzeł Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:0
FK 1899 Szeged
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Konstantynów Łódzki
Pauza
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:0
Baltica Panavezys
FK 1899 Szeged
0:1
Orzeł Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FK 1899 Szeged
Pauza
Orzeł Łódź
0:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:0
Baltica Panavezys
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
Pauza
Włókniarz Konstantynów Łódzki
2:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Baltica Panavezys
1:2
FK 1899 Szeged
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GKS Bełchatów
GKS Bełchatów 4 9 8 - 1 3 0 1 1 3 1 - 0
2
Korona Kielce
Korona Kielce 4 9 10 - 2 3 0 1 1 0 0 - 1
3
Lokomotiv Daugavpils Ryga
Lokomotiv Daugavpils Ryga 4 7 12 - 3 2 1 1
4
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 4 4 3 - 5 1 1 2
5
Sokół  Aleksandrów Łódzki
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 0 0 - 22 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lokomotiv Daugavpils Ryga
Pauza
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:2
ŁKS Łódź
GKS Bełchatów
1:0
Korona Kielce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
Pauza
Lokomotiv Daugavpils Ryga
0:0
ŁKS Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
0:6
GKS Bełchatów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pauza
Korona Kielce
3:0
Lokomotiv Daugavpils Ryga
GKS Bełchatów
1:0
ŁKS Łódź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
Pauza
Lokomotiv Daugavpils Ryga
11:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Korona Kielce
4:1
ŁKS Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
Pauza
Korona Kielce
3:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Bełchatów
0:1
Lokomotiv Daugavpils Ryga

Faza Pucharowa

mecz o 9 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Baltica Panavezys
3:0*
Sokół Aleksandrów Łódzki
mecz o 7 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
FK 1899 Szeged
0:1
ŁKS Łódź
mecz o 5 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łódź
0:0   k. 2 : 0
Lokomotiv Daugavpils Ryga
połfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:0   k. 2 : 3
GKS Bełchatów
Włókniarz Konstantynów Łódzki
0:1
Korona Kielce
mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
Włókniarz Konstantynów Łódzki
finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Kielce
1:1   k. 2 : 1
GKS Bełchatów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij