Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:2
Omega Kleszczów
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:2
GKS II Bełchatów
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Stal Głowno
1:2
Włókniarz Zelów
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:3
KS Paradyż
Zawisza Pajęczno
0:1
RTS Widzew Łódź
LKS Rosanów
2:3
Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków
1:0
Astoria Szczerców
Zjednoczeni Bełchatów
2:0
Pilica Przedbórz
Mechanik Radomsko
2:1
Zawisza Rzgów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
6:0
Mechanik Radomsko
Zawisza Pajęczno
0:3
Zawisza Rzgów
KS Paradyż
2:5
Zjednoczeni Stryków
GKS II Bełchatów
6:0
Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów
0:2
RTS Widzew Łódź
Stal Głowno
2:2
LKS Rosanów
Astoria Szczerców
0:1
Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz
3:0
Mazovia Rawa Mazowiecka
Orzeł Nieborów
2:2
MKS Jutrzenka Warta Jr
Polonia Piotrków Trybunalski
3:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Radomsko
1:3
Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:4
GKS II Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:1
Pilica Przedbórz
Zawisza Pajęczno
2:2
Omega Kleszczów
LKS Rosanów
1:5
Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków
1:0
Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Bełchatów
4:1
Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz
0:2
KS Paradyż
Zawisza Rzgów
1:2
RTS Widzew Łódź
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:3
Stal Głowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
0:0
RTS Widzew Łódź
Astoria Szczerców
3:0
Zawisza Pajęczno
LKS Rosanów
3:0
MKS Jutrzenka Warta Jr
Stal Głowno
2:1
Zjednoczeni Bełchatów
Pilica Przedbórz
4:1
Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż
6:1
Mechanik Radomsko
Zawisza Rzgów
3:0
Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski
1:0
Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów
5:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów
4:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Bełchatów
1:2
LKS Rosanów
Zawisza Pajęczno
0:1
KS Paradyż
Mechanik Radomsko
1:1
Polonia Piotrków Trybunalski
MKS Jutrzenka Warta Jr
4:2
Włókniarz Zelów
RTS Widzew Łódź
1:0
Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka
5:2
Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Stryków
1:1
GKS II Bełchatów
Zawisza Rzgów
2:4
Omega Kleszczów
Boruta Zgierz
0:2
Pilica Przedbórz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
0:2
Omega Kleszczów
Stal Głowno
3:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Astoria Szczerców
3:3
Zawisza Rzgów
LKS Rosanów
4:1
Mazovia Rawa Mazowiecka
Polonia Piotrków Trybunalski
0:1
Zawisza Pajęczno
Pilica Przedbórz
0:2
Mechanik Radomsko
KS Paradyż
1:1
RTS Widzew Łódź
Orzeł Nieborów
4:0
Zjednoczeni Stryków
GKS II Bełchatów
0:0
Boruta Zgierz
MKS Jutrzenka Warta Jr
1:2
Zjednoczeni Bełchatów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
0:0
Astoria Szczerców
Zawisza Pajęczno
2:0
Pilica Przedbórz
Mazovia Rawa Mazowiecka
0:2
MKS Jutrzenka Warta Jr
Zawisza Rzgów
1:4
KS Paradyż
Zjednoczeni Stryków
0:0
Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
LKS Rosanów
Mechanik Radomsko
0:3
GKS II Bełchatów
Boruta Zgierz
0:1
Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Bełchatów
3:3
Włókniarz Zelów
RTS Widzew Łódź
2:0
Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS II Bełchatów
2:0
Zawisza Pajęczno
Mazovia Rawa Mazowiecka
0:2
Zjednoczeni Bełchatów
Stal Głowno
1:2
Boruta Zgierz
LKS Rosanów
1:0
Zjednoczeni Stryków
Polonia Piotrków Trybunalski
1:3
Zawisza Rzgów
Pilica Przedbórz
0:0
RTS Widzew Łódź
KS Paradyż
1:2
Omega Kleszczów
Orzeł Nieborów
3:3
Mechanik Radomsko
Włókniarz Zelów
1:0
Astoria Szczerców
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mechanik Radomsko
9:3
Stal Głowno
RTS Widzew Łódź
1:2
GKS II Bełchatów
Omega Kleszczów
0:6
Polonia Piotrków Trybunalski
Mazovia Rawa Mazowiecka
0:2
Włókniarz Zelów
Zawisza Pajęczno
2:0
Orzeł Nieborów
Zawisza Rzgów
0:3
Pilica Przedbórz
Astoria Szczerców
0:2
KS Paradyż
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:2
Zjednoczeni Bełchatów
Zjednoczeni Stryków
0:0
MKS Jutrzenka Warta Jr
Boruta Zgierz
2:0
LKS Rosanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Bełchatów
1:2
Zjednoczeni Stryków
Orzeł Nieborów
1:3
RTS Widzew Łódź
Włókniarz Zelów
1:3
KS Paradyż
Mazovia Rawa Mazowiecka
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
MKS Jutrzenka Warta Jr
1:1
Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski
2:0
Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz
1:1
Omega Kleszczów
LKS Rosanów
0:0
Mechanik Radomsko
Stal Głowno
3:4
Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów
4:3
Zawisza Rzgów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
2:2
Zjednoczeni Bełchatów
RTS Widzew Łódź
5:1
Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:1
Włókniarz Zelów
Zawisza Pajęczno
0:0
LKS Rosanów
Astoria Szczerców
0:2
Pilica Przedbórz
KS Paradyż
3:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków
2:1
Mazovia Rawa Mazowiecka
Zawisza Rzgów
0:2
Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów
2:4
GKS II Bełchatów
Mechanik Radomsko
0:4
MKS Jutrzenka Warta Jr
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
0:0
RTS Widzew Łódź
Włókniarz Zelów
1:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Mazovia Rawa Mazowiecka
2:3
Boruta Zgierz
Stal Głowno
1:1
Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:0
Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz
1:2
KS Paradyż
Orzeł Nieborów
1:5
Omega Kleszczów
Mechanik Radomsko
0:1
Zjednoczeni Bełchatów
GKS II Bełchatów
2:2
Astoria Szczerców
MKS Jutrzenka Warta Jr
1:0
Zawisza Pajęczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
0:1
Stal Głowno
Zawisza Pajęczno
1:4
Zjednoczeni Bełchatów
KS Paradyż
1:0
GKS II Bełchatów
Astoria Szczerców
2:0
Orzeł Nieborów
RTS Widzew Łódź
0:2
MKS Jutrzenka Warta Jr
Mechanik Radomsko
0:1
Mazovia Rawa Mazowiecka
Polonia Piotrków Trybunalski
3:2
Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków
1:3
Włókniarz Zelów
Zawisza Rzgów
5:1
LKS Rosanów
Boruta Zgierz
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Rawa Mazowiecka
0:0
Zawisza Pajęczno
Stal Głowno
1:2
Astoria Szczerców
Zjednoczeni Bełchatów
1:0
RTS Widzew Łódź
Zjednoczeni Stryków
3:1
Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:2
Mechanik Radomsko
Włókniarz Zelów
0:1
Pilica Przedbórz
Orzeł Nieborów
1:4
KS Paradyż
LKS Rosanów
3:2
Omega Kleszczów
GKS II Bełchatów
1:0
Polonia Piotrków Trybunalski
MKS Jutrzenka Warta Jr
1:0
Zawisza Rzgów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Astoria Szczerców
2:0
LKS Rosanów
Mechanik Radomsko
4:0
Zjednoczeni Stryków
Zawisza Pajęczno
1:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Polonia Piotrków Trybunalski
3:2
Orzeł Nieborów
KS Paradyż
4:0
Stal Głowno
Zawisza Rzgów
3:4
Zjednoczeni Bełchatów
Omega Kleszczów
0:0
MKS Jutrzenka Warta Jr
Pilica Przedbórz
2:1
GKS II Bełchatów
Boruta Zgierz
0:2
Włókniarz Zelów
RTS Widzew Łódź
3:0
Mazovia Rawa Mazowiecka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
1:2
Mechanik Radomsko
Zjednoczeni Bełchatów
1:0
Omega Kleszczów
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:3
Zawisza Rzgów
Włókniarz Zelów
0:4
GKS II Bełchatów
Stal Głowno
4:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:2
RTS Widzew Łódź
LKS Rosanów
0:2
KS Paradyż
Orzeł Nieborów
1:0
Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków
2:0
Zawisza Pajęczno
MKS Jutrzenka Warta Jr
2:0
Astoria Szczerców
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
0:0
Mazovia Rawa Mazowiecka
Zawisza Pajęczno
3:0
Boruta Zgierz
Astoria Szczerców
0:2
Zjednoczeni Bełchatów
Polonia Piotrków Trybunalski
1:3
LKS Rosanów
KS Paradyż
1:1
MKS Jutrzenka Warta Jr
Mechanik Radomsko
1:1
Włókniarz Zelów
Pilica Przedbórz
1:1
Stal Głowno
Zawisza Rzgów
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS II Bełchatów
1:1
Orzeł Nieborów
RTS Widzew Łódź
2:0
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Bełchatów
2:0
KS Paradyż
Boruta Zgierz
1:1
RTS Widzew Łódź
Mechanik Radomsko
2:0
Zawisza Pajęczno
Mazovia Rawa Mazowiecka
7:3
Astoria Szczerców
Stal Głowno
3:3
GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Stryków
2:2
Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:4
Omega Kleszczów
MKS Jutrzenka Warta Jr
3:1
Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Rosanów
3:0
Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów
1:1
Orzeł Nieborów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
RTS Widzew Łódź
1:2
Mechanik Radomsko
Omega Kleszczów
3:0
Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż
4:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Astoria Szczerców
0:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów
2:1
Stal Głowno
Pilica Przedbórz
4:2
MKS Jutrzenka Warta Jr
Zawisza Rzgów
3:2
Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno
4:0
Włókniarz Zelów
Polonia Piotrków Trybunalski
0:0
Zjednoczeni Bełchatów
GKS II Bełchatów
3:1
LKS Rosanów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Astoria Szczerców
1:3
Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż
4:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów
1:3
Stal Głowno
Omega Kleszczów
2:1
Boruta Zgierz
Zawisza Rzgów
1:1
Mechanik Radomsko
Orzeł Nieborów
0:0
LKS Rosanów
GKS II Bełchatów
4:0
MKS Jutrzenka Warta Jr
Polonia Piotrków Trybunalski
3:0
Mazovia Rawa Mazowiecka
Pilica Przedbórz
2:3
Zjednoczeni Bełchatów
RTS Widzew Łódź
2:0
Zawisza Pajęczno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Rzgów
1:0
Zawisza Pajęczno
LKS Rosanów
3:1
Stal Głowno
Zjednoczeni Bełchatów
2:1
GKS II Bełchatów
RTS Widzew Łódź
1:0
Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz
2:1
Astoria Szczerców
MKS Jutrzenka Warta Jr
2:0
Orzeł Nieborów
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:2
Pilica Przedbórz
Mechanik Radomsko
0:0
Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków
0:1
KS Paradyż
Andrespolia Wiśniowa Góra
3:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
0:1
Zawisza Pajęczno
KS Paradyż
2:0
Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów
3:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Włókniarz Zelów
0:1
LKS Rosanów
Stal Głowno
0:3
MKS Jutrzenka Warta Jr
Astoria Szczerców
2:1
Mechanik Radomsko
Polonia Piotrków Trybunalski
0:0
Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz
1:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Nieborów
1:1
Zjednoczeni Bełchatów
RTS Widzew Łódź
4:0
Zawisza Rzgów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Pajęczno
2:1
Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka
4:1
Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów
0:0
Zawisza Rzgów
Boruta Zgierz
3:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Bełchatów
8:1
Stal Głowno
Zjednoczeni Stryków
2:2
Pilica Przedbórz
RTS Widzew Łódź
2:1
Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra
0:0
GKS II Bełchatów
Mechanik Radomsko
1:0
KS Paradyż
MKS Jutrzenka Warta Jr
3:2
LKS Rosanów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Paradyż
4:0
Zawisza Pajęczno
Pilica Przedbórz
2:2
Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów
0:3*
MKS Jutrzenka Warta Jr
GKS II Bełchatów
1:1
Zjednoczeni Stryków
Astoria Szczerców
0:1
RTS Widzew Łódź
LKS Rosanów
1:3
Zjednoczeni Bełchatów
Polonia Piotrków Trybunalski
0:0
Mechanik Radomsko
Orzeł Nieborów
2:3
Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów
1:2
Zawisza Rzgów
Stal Głowno
0:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
3:2
Włókniarz Zelów
Zawisza Rzgów
0:1
Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka
3:1
LKS Rosanów
Boruta Zgierz
1:2
GKS II Bełchatów
RTS Widzew Łódź
4:1
KS Paradyż
Andrespolia Wiśniowa Góra
2:1
Stal Głowno
Zawisza Pajęczno
2:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków
3:1
Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Bełchatów
1:0
MKS Jutrzenka Warta Jr
Mechanik Radomsko
1:1
Pilica Przedbórz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rosanów
2:2
Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Paradyż
1:1
Zawisza Rzgów
Astoria Szczerców
1:1
Omega Kleszczów
Polonia Piotrków Trybunalski
0:4
RTS Widzew Łódź
Stal Głowno
0:0
Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów
3:0
Zjednoczeni Bełchatów
Pilica Przedbórz
2:3
Zawisza Pajęczno
Orzeł Nieborów
0:1
Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów
1:0
Mechanik Radomsko
MKS Jutrzenka Warta Jr
2:1
Mazovia Rawa Mazowiecka
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Bełchatów
6:0
Mazovia Rawa Mazowiecka
Boruta Zgierz
4:1
Stal Głowno
Omega Kleszczów
1:2
KS Paradyż
Zawisza Pajęczno
1:3
GKS II Bełchatów
Astoria Szczerców
0:4
Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków
4:0
LKS Rosanów
Zawisza Rzgów
2:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Mechanik Radomsko
0:0
Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
MKS Jutrzenka Warta Jr
RTS Widzew Łódź
4:0
Pilica Przedbórz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nieborów
0:2
Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów
0:3
RTS Widzew Łódź
Włókniarz Zelów
3:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Stal Głowno
2:2
Mechanik Radomsko
LKS Rosanów
2:6
Boruta Zgierz
Polonia Piotrków Trybunalski
2:2
Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz
1:3
Zawisza Rzgów
KS Paradyż
3:0
Astoria Szczerców
Zjednoczeni Bełchatów
3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:0
Zjednoczeni Stryków
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Astoria Szczerców
0:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Zawisza Pajęczno
3:2
Stal Głowno
Boruta Zgierz
0:1
MKS Jutrzenka Warta Jr
Omega Kleszczów
4:2
Pilica Przedbórz
KS Paradyż
1:2
Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków
2:1
Zjednoczeni Bełchatów
Zawisza Rzgów
2:1
GKS II Bełchatów
RTS Widzew Łódź
5:0
Orzeł Nieborów
Mechanik Radomsko
3:0
LKS Rosanów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:2
Zjednoczeni Stryków
Stal Głowno
0:5
RTS Widzew Łódź
LKS Rosanów
0:3
Zawisza Pajęczno
Polonia Piotrków Trybunalski
2:2
KS Paradyż
Pilica Przedbórz
6:0
Astoria Szczerców
Orzeł Nieborów
2:2
Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Bełchatów
0:0
Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów
2:0
Omega Kleszczów
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:1
Mechanik Radomsko
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Boruta Zgierz
5:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Zawisza Pajęczno
2:2
MKS Jutrzenka Warta Jr
Astoria Szczerców
4:2
GKS II Bełchatów
Polonia Piotrków Trybunalski
3:0*
Włókniarz Zelów
KS Paradyż
3:0
Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków
2:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Zawisza Rzgów
2:0
Stal Głowno
Omega Kleszczów
5:1
Orzeł Nieborów
Zjednoczeni Bełchatów
0:2
Mechanik Radomsko
RTS Widzew Łódź
3:0
LKS Rosanów
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:3
Mechanik Radomsko
Orzeł Nieborów
0:1
Astoria Szczerców
LKS Rosanów
0:2
Zawisza Rzgów
Włókniarz Zelów
4:1
Zjednoczeni Stryków
Stal Głowno
4:3
Omega Kleszczów
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:5
RTS Widzew Łódź
Pilica Przedbórz
4:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Bełchatów
1:2
Zawisza Pajęczno
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów
3:0
KS Paradyż
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
3:0
LKS Rosanów
Zawisza Rzgów
2:1
MKS Jutrzenka Warta Jr
KS Paradyż
2:0
Orzeł Nieborów
RTS Widzew Łódź
1:1
Zjednoczeni Bełchatów
Zawisza Pajęczno
1:1
Mazovia Rawa Mazowiecka
Polonia Piotrków Trybunalski
2:2
GKS II Bełchatów
Astoria Szczerców
4:1
Stal Głowno
Boruta Zgierz
0:0
Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz
5:4
Włókniarz Zelów
Mechanik Radomsko
0:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Stryków
1:0
Mechanik Radomsko
Stal Głowno
0:6
KS Paradyż
LKS Rosanów
4:2
Astoria Szczerców
Włókniarz Zelów
1:5
Boruta Zgierz
Zjednoczeni Bełchatów
5:1
Zawisza Rzgów
Orzeł Nieborów
1:3
Polonia Piotrków Trybunalski
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:0
Zawisza Pajęczno
GKS II Bełchatów
6:0
Pilica Przedbórz
MKS Jutrzenka Warta Jr
0:2
Omega Kleszczów
Mazovia Rawa Mazowiecka
0:5
RTS Widzew Łódź
Kolejka 35
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
0:3
Zjednoczeni Bełchatów
Zawisza Pajęczno
1:0
Zjednoczeni Stryków
GKS II Bełchatów
1:1
Włókniarz Zelów
Astoria Szczerców
0:3
MKS Jutrzenka Warta Jr
KS Paradyż
5:1
LKS Rosanów
Zawisza Rzgów
2:1
Mazovia Rawa Mazowiecka
Polonia Piotrków Trybunalski
2:1
Stal Głowno
Pilica Przedbórz
3:0*
Orzeł Nieborów
Mechanik Radomsko
1:4
Boruta Zgierz
RTS Widzew Łódź
3:0
Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 36
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:2
Mechanik Radomsko
Mazovia Rawa Mazowiecka
2:3
Omega Kleszczów
Stal Głowno
3:4
Pilica Przedbórz
LKS Rosanów
0:2
Polonia Piotrków Trybunalski
Orzeł Nieborów
1:0
GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Stryków
0:2
RTS Widzew Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra
1:1
Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Bełchatów
2:0
Astoria Szczerców
Boruta Zgierz
1:3
Zawisza Pajęczno
MKS Jutrzenka Warta Jr
2:2
KS Paradyż
Kolejka 37
Data Gospodarze Wynik Goście
Omega Kleszczów
3:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Zawisza Pajęczno
0:1
Mechanik Radomsko
GKS II Bełchatów
1:0
Stal Głowno
Astoria Szczerców
4:2
Mazovia Rawa Mazowiecka
Polonia Piotrków Trybunalski
4:3
MKS Jutrzenka Warta Jr
Pilica Przedbórz
3:0*
LKS Rosanów
KS Paradyż
2:0
Zjednoczeni Bełchatów
Orzeł Nieborów
1:4
Włókniarz Zelów
Zawisza Rzgów
0:0
Zjednoczeni Stryków
RTS Widzew Łódź
4:0
Boruta Zgierz
Kolejka 38
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:1
Zawisza Pajęczno
MKS Jutrzenka Warta Jr
4:2
Pilica Przedbórz
Mazovia Rawa Mazowiecka
1:3
KS Paradyż
Stal Głowno
4:1
Orzeł Nieborów
Andrespolia Wiśniowa Góra
4:1
Astoria Szczerców
LKS Rosanów
0:3
GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Stryków
2:0
Omega Kleszczów
Zjednoczeni Bełchatów
1:1
Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz
2:2
Zawisza Rzgów
Mechanik Radomsko
1:1
RTS Widzew Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij