Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
5:4
Pogoń Prabuty
Arka Gdynia
6:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jedynka II Reda
4:0
FC Gowidlino
Osiczanka Osice
0:1
Gedania Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański
0:4
Gryf II Wejherowo
Lechia Gdańsk
3:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
1:1
Arka Gdynia
FC Gowidlino
1:2
Lechia Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:2
Jedynka II Reda
SWMP II Pokolenia LG
6:0
Portowiec Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
1:0
Osiczanka Osice
Gedania Gdańsk
0:1
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
1:0
SWMP II Pokolenia LG
Gryf II Wejherowo
5:3
Gedania Gdańsk
Jedynka II Reda
5:0
Pogoń Prabuty
Lechia Gdańsk
2:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Osiczanka Osice
1:1
FC Gowidlino
GTS Pruszcz Gdański
1:0
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
0:0
Lechia Gdańsk
Portowiec Gdańsk
0:8
Arka Gdynia
FC Gowidlino
1:0
GTS Pruszcz Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:1
Osiczanka Osice
SWMP II Pokolenia LG
3:2
Jedynka II Reda
Chojniczanka Chojnice
0:4
Gryf II Wejherowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
6:1
FC Gowidlino
Jedynka II Reda
2:1
Portowiec Gdańsk
Lechia Gdańsk
3:2
SWMP II Pokolenia LG
Osiczanka Osice
3:0
Pogoń Prabuty
Gedania Gdańsk
3:3
Chojniczanka Chojnice
GTS Pruszcz Gdański
0:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
0:0
GTS Pruszcz Gdański
Portowiec Gdańsk
2:3
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
4:0
Jedynka II Reda
FC Gowidlino
3:3
Gedania Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:2
Gryf II Wejherowo
SWMP II Pokolenia LG
0:1
Osiczanka Osice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
2:0
Pogoń Prabuty
Lechia Gdańsk
2:3
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice
1:0
FC Gowidlino
Osiczanka Osice
0:2
Portowiec Gdańsk
Gedania Gdańsk
0:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
GTS Pruszcz Gdański
0:0
SWMP II Pokolenia LG
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
1:1
Gedania Gdańsk
Portowiec Gdańsk
1:2
GTS Pruszcz Gdański
Arka Gdynia
5:0
Osiczanka Osice
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:0
Chojniczanka Chojnice
Gryf II Wejherowo
1:1
SWMP II Pokolenia LG
Jedynka II Reda
5:3
Lechia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
0:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf II Wejherowo
2:0
Portowiec Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
1:0
Pogoń Prabuty
Osiczanka Osice
0:5
Jedynka II Reda
Gedania Gdańsk
0:3
SWMP II Pokolenia LG
GTS Pruszcz Gdański
1:2
Arka Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Reda
4:0
GTS Pruszcz Gdański
SWMP II Pokolenia LG
1:1
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Prabuty
2:1
FC Gowidlino
Portowiec Gdańsk
0:4
Gedania Gdańsk
Arka Gdynia
0:0
Gryf II Wejherowo
Lechia Gdańsk
9:0
Osiczanka Osice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
0:4
SWMP II Pokolenia LG
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:0
Pogoń Prabuty
Gryf II Wejherowo
3:2
Jedynka II Reda
Chojniczanka Chojnice
0:1
Portowiec Gdańsk
Gedania Gdańsk
2:3
Arka Gdynia
GTS Pruszcz Gdański
0:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
2:1
FC Gowidlino
Arka Gdynia
7:1
Chojniczanka Chojnice
Jedynka II Reda
0:3
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk
0:0
Gryf II Wejherowo
SWMP II Pokolenia LG
2:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Osiczanka Osice
0:2
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
0:2
SWMP II Pokolenia LG
FC Gowidlino
0:7
Arka Gdynia
Beniaminek 03 Starogard Gdański
5:0
Portowiec Gdańsk
Gryf II Wejherowo
4:1
Osiczanka Osice
Chojniczanka Chojnice
2:2
Jedynka II Reda
Gedania Gdańsk
0:3
Lechia Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SWMP II Pokolenia LG
Pogoń Prabuty
2:0
Portowiec Gdańsk
FC Gowidlino
3:1
Jedynka II Reda
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:6
Arka Gdynia
Gryf II Wejherowo
5:0
GTS Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice
0:2
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:0
Osiczanka Osice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
2:0
Pogoń Prabuty
Jedynka II Reda
2:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
2:0
FC Gowidlino
Osiczanka Osice
2:1
Chojniczanka Chojnice
GTS Pruszcz Gdański
0:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Portowiec Gdańsk
Pogoń Prabuty
1:0
Jedynka II Reda
FC Gowidlino
0:1
Osiczanka Osice
Lechia Gdańsk
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
SWMP II Pokolenia LG
2:3
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice
3:1
GTS Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
0:4
Gryf II Wejherowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
5:0
Portowiec Gdańsk
Gryf II Wejherowo
8:0
Chojniczanka Chojnice
Jedynka II Reda
4:1
SWMP II Pokolenia LG
Lechia Gdańsk
1:0
Pogoń Prabuty
Osiczanka Osice
0:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
Pauza
GTS Pruszcz Gdański
0:1
FC Gowidlino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
1:0
Osiczanka Osice
Portowiec Gdańsk
2:0
Jedynka II Reda
FC Gowidlino
0:2
Gryf II Wejherowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:0
GTS Pruszcz Gdański
SWMP II Pokolenia LG
1:0
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
1:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Chojniczanka Chojnice
Gryf II Wejherowo
4:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jedynka II Reda
2:1
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
8:0
Portowiec Gdańsk
Osiczanka Osice
0:1
SWMP II Pokolenia LG
Gedania Gdańsk
0:1
FC Gowidlino
GTS Pruszcz Gdański
1:2
Pogoń Prabuty
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
1:4
Gryf II Wejherowo
Portowiec Gdańsk
1:0
Osiczanka Osice
Arka Gdynia
2:0
Lechia Gdańsk
FC Gowidlino
4:0
Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
Gedania Gdańsk
Jedynka II Reda
Pauza
SWMP II Pokolenia LG
2:0
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
Gryf II Wejherowo
5:1
SWMP II Pokolenia LG
Lechia Gdańsk
1:0
Jedynka II Reda
Chojniczanka Chojnice
1:5
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Osiczanka Osice
0:1
Arka Gdynia
Gedania Gdańsk
1:1
Pogoń Prabuty
GTS Pruszcz Gdański
1:3
Portowiec Gdańsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
5:0
GTS Pruszcz Gdański
Pogoń Prabuty
3:1
Chojniczanka Chojnice
Portowiec Gdańsk
2:9
Gryf II Wejherowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:0
FC Gowidlino
Jedynka II Reda
0:3
Osiczanka Osice
SWMP II Pokolenia LG
0:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
2:0
Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza
Gryf II Wejherowo
1:1
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice
1:2
SWMP II Pokolenia LG
Osiczanka Osice
0:5
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:1
Portowiec Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański
3:2
Jedynka II Reda
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Reda
1:4
Gryf II Wejherowo
Pogoń Prabuty
2:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Portowiec Gdańsk
3:2
Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia
6:2
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk
7:0
GTS Pruszcz Gdański
SWMP II Pokolenia LG
0:1
FC Gowidlino
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Prabuty
Pauza
FC Gowidlino
0:2
Portowiec Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:1
SWMP II Pokolenia LG
Gryf II Wejherowo
3:0
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
0:2
Arka Gdynia
Gedania Gdańsk
3:0
Jedynka II Reda
GTS Pruszcz Gdański
0:3
Osiczanka Osice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
0:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia
1:2
FC Gowidlino
Jedynka II Reda
5:1
Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk
2:0
Gedania Gdańsk
AP Człuchów
Pauza
Osiczanka Osice
1:5
Gryf II Wejherowo
GTS Pruszcz Gdański
Pauza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij