Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mroczków
Pauza
Ceramika Opoczno
4:0
Skalnik Sulejów
Włókniarz Moszczenica
1:10
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS II RAP Radomsko
0:4
Stal Niewiadów
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
2:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Lubochnia
0:4
GKS II Bełchatów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Bełchatów
Pauza
Stal Niewiadów
2:0
LKS Lubochnia
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:4
UKS II RAP Radomsko
Skalnik Sulejów
1:0
Włókniarz Moszczenica
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
5:1
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
LKS Mroczków
0:9
Ceramika Opoczno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Opoczno
Pauza
Włókniarz Moszczenica
7:0
LKS Mroczków
UKS II RAP Radomsko
0:1
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
GKS II Bełchatów
0:3
Stal Niewiadów
LKS Lubochnia
3:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
6:1
Skalnik Sulejów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Niewiadów
Pauza
LKS Mroczków
0:14
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Ceramika Opoczno
5:0
Włókniarz Moszczenica
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:1
GKS II Bełchatów
Skalnik Sulejów
0:4
UKS II RAP Radomsko
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
14:0
LKS Lubochnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Moszczenica
Pauza
Stal Niewiadów
4:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
UKS II RAP Radomsko
6:0
LKS Mroczków
GKS II Bełchatów
0:4
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
LKS Lubochnia
3:4
Skalnik Sulejów
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
2:1
Ceramika Opoczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Ceramika Opoczno
5:0
UKS II RAP Radomsko
Włókniarz Moszczenica
1:4
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
LKS Mroczków
0:6
LKS Lubochnia
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
2:0
Stal Niewiadów
Skalnik Sulejów
1:1
GKS II Bełchatów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Pauza
Stal Niewiadów
3:1
Skalnik Sulejów
UKS II RAP Radomsko
1:5
Włókniarz Moszczenica
GKS II Bełchatów
3:0*
LKS Mroczków
LKS Lubochnia
1:3
Ceramika Opoczno
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:12
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Ceramika Opoczno
3:0
GKS II Bełchatów
LKS Mroczków
2:12
Stal Niewiadów
Włókniarz Moszczenica
0:3
LKS Lubochnia
Skalnik Sulejów
1:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
5:1
UKS II RAP Radomsko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II RAP Radomsko
Pauza
Stal Niewiadów
1:5
Ceramika Opoczno
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:0
LKS Mroczków
LKS Lubochnia
1:1
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
4:0
Skalnik Sulejów
GKS II Bełchatów
10:3
Włókniarz Moszczenica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Sulejów
Pauza
UKS II RAP Radomsko
1:2
LKS Lubochnia
LKS Mroczków
0:18
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Ceramika Opoczno
7:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Moszczenica
4:2
Stal Niewiadów
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
1:1
GKS II Bełchatów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
Pauza
GKS II Bełchatów
3:0
UKS II RAP Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3:2
Włókniarz Moszczenica
Stal Niewiadów
3:0
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów
4:0
LKS Mroczków
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:0
Ceramika Opoczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mroczków
Pauza
Stal Niewiadów
2:0
UKS II RAP Radomsko
GKS II Bełchatów
2:3
LKS Lubochnia
Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:1
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
8:0
Włókniarz Moszczenica
Skalnik Sulejów
0:7
Ceramika Opoczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Bełchatów
Pauza
Włókniarz Moszczenica
0:1
Skalnik Sulejów
LKS Lubochnia
1:4
Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno
14:0
LKS Mroczków
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
1:3
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS II RAP Radomsko
1:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ceramika Opoczno
Pauza
Stal Niewiadów
4:1
GKS II Bełchatów
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3:0
LKS Lubochnia
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
9:1
UKS II RAP Radomsko
LKS Mroczków
2:4
Włókniarz Moszczenica
Skalnik Sulejów
1:4
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Niewiadów
Pauza
GKS II Bełchatów
1:3
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Moszczenica
0:11
Ceramika Opoczno
UKS II RAP Radomsko
2:2
Skalnik Sulejów
LKS Lubochnia
0:5
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
4:1
LKS Mroczków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Moszczenica
Pauza
LKS Mroczków
0:6
UKS II RAP Radomsko
Lechia Tomaszów Mazowiecki
3:0
Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno
3:0
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów
1:4
LKS Lubochnia
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
4:2
GKS II Bełchatów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Stal Niewiadów
0:3
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
GKS II Bełchatów
5:1
Skalnik Sulejów
UKS II RAP Radomsko
1:1
Ceramika Opoczno
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
3:3
Włókniarz Moszczenica
LKS Lubochnia
4:0
LKS Mroczków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Pauza
Skalnik Sulejów
3:0
Stal Niewiadów
Włókniarz Moszczenica
3:1
UKS II RAP Radomsko
Ceramika Opoczno
5:0
LKS Lubochnia
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
11:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Mroczków
1:10
GKS II Bełchatów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Pauza
Stal Niewiadów
9:1
LKS Mroczków
GKS II Bełchatów
0:7
Ceramika Opoczno
UKS II RAP Radomsko
1:4
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:0
Skalnik Sulejów
LKS Lubochnia
1:0
Włókniarz Moszczenica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II RAP Radomsko
Pauza
Włókniarz Moszczenica
1:2
GKS II Bełchatów
Skalnik Sulejów
0:0
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Ceramika Opoczno
7:0
Stal Niewiadów
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
5:0
LKS Lubochnia
LKS Mroczków
0:8
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Sulejów
Pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:4
Ceramika Opoczno
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
9:0
LKS Mroczków
Stal Niewiadów
10:2
Włókniarz Moszczenica
LKS Lubochnia
1:3
UKS II RAP Radomsko
GKS II Bełchatów
1:0
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lubochnia
Pauza
LKS Mroczków
- : -
Skalnik Sulejów
Ceramika Opoczno
- : -
AP UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Moszczenica
- : -
Lechia Tomaszów Mazowiecki
UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
- : -
Stal Niewiadów
UKS II RAP Radomsko
- : -
GKS II Bełchatów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij