Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bełchatów
16:0
Astoria Szczerców
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
3:3
GUKS Gorzkowice
Omega Kleszczów
7:1
Czarni Rozprza
LKS Start Niechcice
0:7
UKS RAP Radomsko
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
4:1
Włókniarz Zelów
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:1
APN Piotrków Trybunalski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rozprza
1:1
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
UKS RAP Radomsko
1:4
Omega Kleszczów
GUKS Gorzkowice
4:0
LKS Start Niechcice
GKS Bełchatów
7:0
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Astoria Szczerców
2:9
Włókniarz Zelów
APN Piotrków Trybunalski
7:0
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
3:1
UKS RAP Radomsko
Omega Kleszczów
2:1
GUKS Gorzkowice
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
2:0
Astoria Szczerców
LKS Start Niechcice
0:17
APN Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów
5:2
Czarni Rozprza
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
2:4
GKS Bełchatów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Gorzkowice
0:1
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
UKS RAP Radomsko
4:3
Włókniarz Zelów
GKS Bełchatów
11:0
LKS Start Niechcice
APN Piotrków Trybunalski
1:0
Omega Kleszczów
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
0:5
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Astoria Szczerców
0:2
Czarni Rozprza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Niechcice
0:8
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
0:7
APN Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów
1:7
GKS Bełchatów
Włókniarz Zelów
3:3
GUKS Gorzkowice
Czarni Rozprza
1:0
UKS RAP Radomsko
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
8:0
Astoria Szczerców
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Astoria Szczerców
0:6
UKS RAP Radomsko
GUKS Gorzkowice
2:0
Czarni Rozprza
GKS Bełchatów
5:0
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
APN Piotrków Trybunalski
16:0
Włókniarz Zelów
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
12:0
LKS Start Niechcice
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
1:0
Omega Kleszczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS RAP Radomsko
0:4
GUKS Gorzkowice
LKS Start Niechcice
0:4
Astoria Szczerców
Omega Kleszczów
1:1
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
0:5
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Czarni Rozprza
0:4
APN Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów
1:11
GKS Bełchatów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Niechcice
0:3
Omega Kleszczów
GKS Bełchatów
8:1
Czarni Rozprza
APN Piotrków Trybunalski
6:0
UKS RAP Radomsko
Astoria Szczerców
0:1
GUKS Gorzkowice
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
6:1
Włókniarz Zelów
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
2:1
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Gorzkowice
1:4
APN Piotrków Trybunalski
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
8:0
LKS Start Niechcice
Włókniarz Zelów
2:7
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
UKS RAP Radomsko
0:6
GKS Bełchatów
Omega Kleszczów
6:1
Astoria Szczerców
Czarni Rozprza
2:8
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Start Niechcice
2:9
Włókniarz Zelów
GKS Bełchatów
4:1
GUKS Gorzkowice
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
6:3
UKS RAP Radomsko
Astoria Szczerców
0:2
APN Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów
0:1
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
3:1
Czarni Rozprza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Gorzkowice
1:4
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
1:3
Astoria Szczerców
APN Piotrków Trybunalski
2:2
GKS Bełchatów
Włókniarz Zelów
4:3
Omega Kleszczów
UKS RAP Radomsko
2:4
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza
0:3*
LKS Start Niechcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
5:3
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza
3:1
Omega Kleszczów
UKS RAP Radomsko
0:0
LKS Start Niechcice
Astoria Szczerców
1:9
GKS Bełchatów
APN Piotrków Trybunalski
2:0
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
GUKS Gorzkowice
3:4
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
0:3
Astoria Szczerców
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
3:7
GKS Bełchatów
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
0:2
APN Piotrków Trybunalski
LKS Start Niechcice
0:9
GUKS Gorzkowice
Omega Kleszczów
3:2
UKS RAP Radomsko
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
2:1
Czarni Rozprza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rozprza
5:1
Włókniarz Zelów
UKS RAP Radomsko
3:0
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
GKS Bełchatów
5:2
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Astoria Szczerców
0:0
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
APN Piotrków Trybunalski
17:0
LKS Start Niechcice
GUKS Gorzkowice
6:0
Omega Kleszczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
1:3
UKS RAP Radomsko
Czarni Rozprza
2:3
Astoria Szczerców
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
0:2
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
LKS Start Niechcice
0:11
GKS Bełchatów
Omega Kleszczów
0:7
APN Piotrków Trybunalski
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
0:0
GUKS Gorzkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS RAP Radomsko
3:1
Czarni Rozprza
Astoria Szczerców
1:3
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
GUKS Gorzkowice
2:0
Włókniarz Zelów
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
18:0
LKS Start Niechcice
GKS Bełchatów
7:2
Omega Kleszczów
APN Piotrków Trybunalski
5:0
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
0:11
APN Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza
0:6
GUKS Gorzkowice
UKS RAP Radomsko
3:1
Astoria Szczerców
LKS Start Niechcice
0:4
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Omega Kleszczów
1:0
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
1:4
GKS Bełchatów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Gorzkowice
2:1
UKS RAP Radomsko
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
0:1
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
GKS Bełchatów
8:0
Włókniarz Zelów
Astoria Szczerców
9:1
LKS Start Niechcice
APN Piotrków Trybunalski
2:0
Czarni Rozprza
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
3:2
Omega Kleszczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
2:7
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
Czarni Rozprza
2:8
GKS Bełchatów
UKS RAP Radomsko
1:4
APN Piotrków Trybunalski
GUKS Gorzkowice
5:0
Astoria Szczerców
Omega Kleszczów
8:0
LKS Start Niechcice
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
0:3
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
3:3
Czarni Rozprza
GKS Bełchatów
14:0
UKS RAP Radomsko
Astoria Szczerców
5:1
Omega Kleszczów
APN Piotrków Trybunalski
6:1
GUKS Gorzkowice
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
4:0
Włókniarz Zelów
LKS Start Niechcice
0:17
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Zelów
8:0
LKS Start Niechcice
Czarni Rozprza
1:1
UKS II Piotrcovia Piotrków Trybunalski
UKS RAP Radomsko
1:3
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
APN Piotrków Trybunalski
6:1
Astoria Szczerców
GUKS Gorzkowice
0:2
GKS Bełchatów
UKS Concordia Piotrków Trybunalski
1:3
Omega Kleszczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II UKS MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
- : -
GUKS Gorzkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij