Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:0
Górnik Zabrze
Olimpia Grudziądz
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice
0:1
Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
3:0
Chrobry Głogów
Znicz Pruszków
1:2
Drutex-Bytovia Bytów
Wisła Puławy
0:0
MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice
2:2
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
0:1
Pogoń Siedlce
Stal Mielec
0:0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drutex-Bytovia Bytów
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki
2:1
Znicz Pruszków
Górnik Zabrze
1:1
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
0:1
Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice
5:4
Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz
1:1
GKS Tychy
MKS Kluczbork
2:2
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
0:0
Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków
0:0
Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce
0:3
Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice
1:1
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
2:1
Górnik Zabrze
Stal Mielec
1:1
MKS Kluczbork
Wisła Puławy
2:1
Drutex-Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn
0:0
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
1:1
Znicz Pruszków
Drutex-Bytovia Bytów
1:0
Miedź Legnica
Wigry Suwałki
3:2
Wisła Puławy
Górnik Zabrze
2:0
Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz
3:1
Stal Mielec
Chrobry Głogów
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
1:1
GKS Katowice
MKS Kluczbork
1:1
GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
2:2
Drutex-Bytovia Bytów
GKS Katowice
0:0
Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz
2:0
Górnik Zabrze
Miedź Legnica
0:1
Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
1:1
MKS Kluczbork
Znicz Pruszków
0:3
Stomil Olsztyn
Wisła Puławy
3:4
Chrobry Głogów
GKS Tychy
1:1
Olimpia Grudziądz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:0
Pogoń Siedlce
GKS Katowice
2:0
Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec
2:1
Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Kluczbork
1:2
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
3:3
Wisła Puławy
Wigry Suwałki
6:0
Stal Mielec
Chrobry Głogów
1:1
Miedź Legnica
Drutex-Bytovia Bytów
1:1
GKS Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:0
Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
GKS Katowice
Stal Mielec
1:4
Chrobry Głogów
Wisła Puławy
1:1
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
2:1
Wigry Suwałki
Znicz Pruszków
1:4
Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce
1:0
Drutex-Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Olimpia Grudziądz
Górnik Zabrze
4:2
MKS Kluczbork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:1
Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice
2:0
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
1:2
Górnik Zabrze
Chrobry Głogów
2:2
GKS Tychy
Drutex-Bytovia Bytów
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
4:0
MKS Kluczbork
Znicz Pruszków
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
0:1
Miedź Legnica
Wigry Suwałki
1:4
Pogoń Siedlce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:5
Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Wigry Suwałki
Miedź Legnica
2:2
GKS Katowice
Stal Mielec
0:0
Stomil Olsztyn
Wisła Puławy
1:2
Znicz Pruszków
Górnik Zabrze
0:0
Drutex-Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce
2:0
Chrobry Głogów
MKS Kluczbork
3:2
Olimpia Grudziądz
GKS Tychy
0:2
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
2:1
Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
Wisła Puławy
Chrobry Głogów
2:1
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
3:5
Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki
0:0
Górnik Zabrze
Znicz Pruszków
0:0
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
4:0
GKS Tychy
GKS Katowice
1:0
Stal Mielec
Drutex-Bytovia Bytów
2:0
MKS Kluczbork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy
1:0
GKS Katowice
Stal Mielec
3:1
Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz
2:3
Drutex-Bytovia Bytów
Wisła Puławy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork
0:0
Wigry Suwałki
Górnik Zabrze
2:1
Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce
1:0
Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
2:0
GKS Tychy
Stomil Olsztyn
0:0
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Stal Mielec
Chrobry Głogów
3:0
MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Drutex-Bytovia Bytów
Wisła Puławy
1:5
Miedź Legnica
GKS Katowice
1:0
Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki
0:2
Olimpia Grudziądz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:1
Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz
0:1
GKS Katowice
Stal Mielec
0:1
Wisła Puławy
MKS Kluczbork
1:1
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Drutex-Bytovia Bytów
1:1
Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce
1:0
Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
Górnik Zabrze
2:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
3:3
Drutex-Bytovia Bytów
Znicz Pruszków
1:3
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
3:1
Olimpia Grudziądz
Stal Mielec
1:0
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
Pogoń Siedlce
Wisła Puławy
2:1
GKS Tychy
GKS Katowice
1:1
Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn
1:0
MKS Kluczbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce
2:1
Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz
0:0
Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork
0:2
GKS Katowice
GKS Tychy
0:2
Miedź Legnica
Drutex-Bytovia Bytów
0:1
Chojniczanka Chojnice
Górnik Zabrze
0:1
Znicz Pruszków
Wigry Suwałki
2:2
Chrobry Głogów
Stal Mielec
2:0
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
1:0
Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków
1:0
MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn
3:1
Drutex-Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice
3:2
Wigry Suwałki
Stal Mielec
3:2
GKS Tychy
Pogoń Siedlce
0:4
Miedź Legnica
Wisła Puławy
0:0
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:3
Górnik Zabrze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
1:3
Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
2:1
Stomil Olsztyn
Drutex-Bytovia Bytów
1:0
GKS Katowice
Górnik Zabrze
4:0
Wisła Puławy
MKS Kluczbork
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy
3:0
Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce
1:0
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
1:0
Znicz Pruszków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Głogów
3:0
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
1:0
GKS Tychy
MKS Kluczbork
2:2
Wisła Puławy
Wigry Suwałki
3:2
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
Olimpia Grudziądz
Drutex-Bytovia Bytów
0:1
Znicz Pruszków
Górnik Zabrze
0:2
Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Stal Mielec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
Drutex-Bytovia Bytów
Wisła Puławy
0:1
Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków
4:5
Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
1:1
Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice
2:1
Chrobry Głogów
Stal Mielec
1:2
Górnik Zabrze
Pogoń Siedlce
0:2
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
2:1
Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica
2:0
MKS Kluczbork
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:0
GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Pogoń Siedlce
Drutex-Bytovia Bytów
0:1
Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz
2:1
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
0:1
Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
2:2
GKS Katowice
Chrobry Głogów
1:1
Znicz Pruszków
Wigry Suwałki
2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:1
Drutex-Bytovia Bytów
Znicz Pruszków
3:3
Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice
2:2
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
4:2
MKS Kluczbork
Stal Mielec
1:0
Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce
2:1
Górnik Zabrze
Sandecja Nowy Sącz
5:0
Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
Chrobry Głogów
Wisła Puławy
0:1
Wigry Suwałki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec
1:0
GKS Katowice
Drutex-Bytovia Bytów
2:2
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
1:0
GKS Tychy
Stomil Olsztyn
5:1
Znicz Pruszków
Wigry Suwałki
0:1
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
2:2
Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów
1:2
Wisła Puławy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Stomil Olsztyn
Wisła Puławy
0:0
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
1:0
Drutex-Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz
4:1
MKS Kluczbork
Stal Mielec
2:1
Wigry Suwałki
Znicz Pruszków
1:4
GKS Katowice
Miedź Legnica
1:2
Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce
1:4
Olimpia Grudziądz
Górnik Zabrze
1:2
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
2:0
Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki
1:0
GKS Tychy
Chrobry Głogów
0:1
Stal Mielec
GKS Katowice
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Drutex-Bytovia Bytów
1:3
Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
0:0
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
3:2
Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec
0:3
Znicz Pruszków
MKS Kluczbork
2:1
Górnik Zabrze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
0:1
Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Drutex-Bytovia Bytów
Górnik Zabrze
2:1
Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Znicz Pruszków
MKS Kluczbork
0:4
Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy
0:3
GKS Katowice
Pogoń Siedlce
1:2
Wigry Suwałki
Miedź Legnica
2:2
Stomil Olsztyn
GKS Tychy
0:2
Chrobry Głogów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
0:2
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
0:4
Stal Mielec
Wigry Suwałki
0:1
Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice
1:4
GKS Tychy
Znicz Pruszków
0:3
Wisła Puławy
Chrobry Głogów
2:0
Pogoń Siedlce
Drutex-Bytovia Bytów
0:1
Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz
2:0
MKS Kluczbork
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
2:0
Znicz Pruszków
Górnik Zabrze
0:0
Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce
1:2
Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec
3:3
GKS Katowice
GKS Tychy
2:2
Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz
3:1
Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork
2:2
Drutex-Bytovia Bytów
Wisła Puławy
0:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry Suwałki
- : -
MKS Kluczbork
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
- : -
Chrobry Głogów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
- : -
MKS Kluczbork
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
- : -
Stomil Olsztyn
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
- : -
MKS Kluczbork
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
- : -
Znicz Pruszków
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
MKS Kluczbork
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij