Sezon 2016/2017 - runda wiosenna

Górny rząd od lewej. Krzysztof Bodziony, Paweł Kubiak, Rafał Niziołek, Paweł Gierak, Robert Tunkiewicz, Visar Braha, Tomasz Chałas, Łukasz Ganowicz, Adam Orłowicz, Mohamed Essam.

Środkowy rząd od lewej: Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Jakub Skoczylas, Bartosz Brodziński, Michał Kojder, Wojciech Kaczmarek, Marcin Feć (trener bramkarzy), Grzegorz Wnuk, Sebastian Deja, Patryk Gondek, Maciej Załęcki, Witold Sobótka (lekarz).

Dolny rząd od lewej: Hubert Kościukiewicz (drugi trener), Tomasz Swędrowski, Piotr Kwaśniewski, Tomasz Asensky (trener), Dominik Kościelniak, Kamil Nitkiewicz, Piotr Dachowski (kierownik drużyny). Brak Macieja Kowalczyka.

Sezon 2016/2017 - runda jesienna

Górny rząd od lewej: Michał Szewczyk, Rafał Niziołek, Paweł Kubiak, Radosław Kursa, Bartosz Brodziński, Paweł Gierak, Łukasz Ganowicz, Adam Orłowicz, Robert Tunkiewicz.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Michał Kojder, Maciej Kowalczyk, Oskar Pogorzelec, Grzegorz Wnuk, Sebastian Deja, Bartłomiej Olszewski, Dariusz Baran (fizjoterapeuta).

Dolny rząd od lewej: Piotr Kwaśniewski, Robert Brzęczek, Krystian Sanocki, Ernest Konon (drugi trener), Mirosław Dymek (trener), Marcin Feć (trener bramkarzy), Patryk Gondek, Tomasz Swędrowski, Kamil Nitkiewicz.

Sezon 2015/2016 - runda jesienna

Górny rząd od lewej: Miłosz Reisch, Radosław Kursa, Piotr Giel, Piotr Kasperkiewicz, Paweł Gierak, Łukasz Ganowicz, Adam Orłowicz, Mateusz Arian.

Środkowy rząd od lewej: Grzegorz Skóra (kierownik drużyny), Zdzisław Sarnicki (prezes), Rafał Niziołek, Sebastian Deja, Michał Kojder, Grzegorz Wnuk, Oskar Pogorzelec, Krystian Rudnicki, Marcin Tomaszewski, Szymon Sobczak, Maciej Kowalczyk, Waldemar Sosin (członek zarządu), Dariusz Baran (fizjoterapeuta).

Dolny rząd od lewej: Tomasz Swędrowski, Jakub Skoczylas, Piotr Grzyb (II trener), Andrzej Konwiński (I trener), Grzegorz Świtała (trener bramkarzy), Marcin Nowacki, Kamil Nitkiewicz.

Sezon 2015/2016 - runda wiosenna

Górny rząd od lewej: Paweł Gierak, Łukasz Uszalewski, Piotr Kasperkiewicz, Bartosz Brodziński, Łukasz Ganowicz, Adam Orłowicz, Maciej Kowalczyk.

Środkowy rząd od lewej: Rafał Niziołek, Radosław Kursa, Piotr Giel, Michał Kojder, Krystian Rudnicki, Oskar Pogorzelec, Grzegorz Wnuk, Adrian Droszczak, Bartłomiej Olszewski, Miłosz Reisch, Witold Sobótka (lekarz), Dariusz Baran (fizjoterapeuta).

Dolny rząd od lewej: Marcin Nowacki, Sebastian Deja, Tomasz Swędrowski, Piotr Grzyb (II trener), Andrzej Konwiński (I trener), Grzegorz Świtała (trener bramkarzy), Grzegorz Skóra (kierownik drużyny), Kamil Kuczak, Kamil Nitkiewicz, Piotr Madejski.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości