Zdjęcia

Juniorzy starsi 2015/2016

Góra od lewej: Maciej Węglarz, Jakub Skoczylas, Kamil Nykiel, Mateusz Gacmaga, Aleksander Jelonek, Kamil Babiarz.

Środek od lewej: Wojciech Pacholak (kierownik drużyny), Nicholas Cendal, Mateusz Klinger, Mariusz Bełz, Łukasz Panek, Dariusz Surmiński (trener).

Dół od lewej: Michał Wasser, Dominik Pelc, Kacper Kuglarz, Konrad Grycan, Miłosz Michalewski, Dawid Slimak, Szymon Witos.

Juniorzy młodsi 2015/2016

Góra od lewej: Patryk Joachim, Jakub Krupa, Kacper Gurok, Michał Mazur, Michał Polaszczyk, Michał Łysiak, Jakub Mandel.

Środek od lewej: Jakub Garncarek, Kondrad Grycan, Dominik Banasiński, Kamil Przybysz, Michał Honc (trener).

Dół od lewej: Marcin Skóra, Szymon Setlak, Dominik Mikołajewski, Dastin Knopik, Grzegorz Gadecki, Tymoteusz Oczowiński, Jakub Dydak.

Młodziki I 2015/2016

Góra od lewej: Karol Ira, Dawid Wolanin, Dominik Tomczyk, Wojciech Kaliciński, Franciszek Dawid, Szymon Witek, Tadeusz Bieniek (trener).

Dół od lewej: Kacper Kulawik, Tomasz Miśta, Milosz Witek, Fabian Mrozek, Bartosz Lizoń, Dawid Bandurowski,
Mikołaj Pawlicki, Nataniel Szota.

Młodziki II 2015/2016

Góra od lewej: Jakub Szydlik, Filip Kukla, Jakub Wietecki, Jakub Zacharz, Tomasz Domagała, Tomasz Chatkiewicz (trener).

Środek od lewej: Aleksander Kołodnicki, Kajetan Mazurkiewicz, Jakub Ziemiański, Oliver Glinny, Filip Kędziora, Dawid Filarski.

Dół od lewej: Tomasz Zachariasiewicz, Szymon Grzelak, Piotr Czysty, Patryk Kościelny, Dawid Begar, Kacper Białek.

Młodziki III 2015/2016

Góra od lewej: Agnieszka Pielichowska (II trener), Grzegorz Panek, Dawid Orzeszyna, Sebastian Drapiewski, Paweł Jabłoński, Bartosz Fojtar, Mateusz Mamzer, Grzegorz Dajczak (trener).

Środek od lewej: Oliver Barut, Dominik Tabisz, Jakub Iwanicki, Tymoteusz Patek, Oliwier Sygulka.

Dół od lewej: Samuele Balzano, Paweł Marciniszyn ,Oscar Magdziarek, Mikołaj Respondek,Tomasz Wicher, Dawid Wolny.

Orliki 2006 2015/2016

Góra od lewej: Magdalena Niziołek (trener), Kamil Smolnik, Jakub Ramus, Piotr Jurczak, Karol Słoński, Kamil Gąszczak, Jakub Krawczyk, Filip Duda, Mateusz Podyma, Rafał Niziołek (trener).
Dół od lewej: Adrian Czaja, Kordian Durka, Jakub Baj, Miłosz Wiecha, Adrian Pacholak, Alexander Maruska, Jakub Mokrzycki, Marcel Mioduszewski.

Nieobecni na zdjęciu: Fabian Babiak, Kacper Banduch, Kewin Król, Krzysztof Warga.

Trampkarze 2015/2016

Dolny rząd od lewej: Trener Piotr Matkowski, Dominik Langner,Tomasz Szmigiel, Jakub Bochyński, Dawid Czyż, Jakub Pietras, Jakub Witek, Adrian Wojnarowski, Marcel Kondracki, Mateusz Szalek, Miłosz Paradowski, Dawid Szepeta.

Środkowy rząd od lewej: Jakob Rychlik, Mateusz Miśta, Paweł Strzępek, Dawid Wanzel, Alan Goldewicz, Kamil Sliwa, Dawid Bochenek, Adam Naklicki, Sebastian Schwigon, Seweryn Garbowski, Marcin Suslik, Bartłomiej Prządka.

Górny rząd od lewej: Denis Hul, Dominik Chodor, Przemysław Turek, Łukasz Strzępek, Maksymilian Michalak, Jakub Adaszyński, Patryk Berezowski, Wojciech Kaliciński, Dawid Krzywański, Filip Choncel, Jakub Dydak.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij