MŁODZIEŻ

Dwie drużyny pojechały na turniej do Niemiec

Wychowankowie MKS-u Kluczbork z roczników 2002 i 2003/2004, udali się na coroczny zimowy turniej do Niemiec. Organizatorem „Kurt Siebert Cup 2018” jest jak zwykle zaprzyjaźniony z naszym klubem miejscowy Goslar SC 08. Oprócz podopiecznych Tomasza Chatkiewicza i Michała Honca, na pokładzie autokaru znaleźli się wiceprezes Wojciech Smolnik i dyrektor MKS-u Robert Płaczkowski. Impreza odbędzie się w dniach 13 i 14 stycznia.

Przypomnijmy, że przed rokiem obie nasze drużyny znalazły się na podium. Drużyna Chatkiewicza wywalczyła drugie miejsce, a ekipa prowadzona przez Piotra Matkowskiego trzecie.

fot. Elżbieta Pelc /mkskluczbork.pl

Udział w międzynarodowym turnieju „Kurt Siebert Cup 2017” jest celem podróży dwóch drużyn MKS-u Kluczbork, które w piątkowe przedpołudnie udały się do Niemiec. – To cykliczna impreza organizowana przez Goslar SC 08, oczywiście w miejscowości Goslar, w Niemczech. Jedziemy tam na specjalne zaproszenie zaprzyjaźnionego z nami klubu. Do rywalizacji przystąpią dwa nasze zespoły, które składać się będą z zawodników grup rocznikowych 2002, 2003 i 2004 – informuje Robert Płaczkowski. Oprócz dyrektora MKS-u Kluczbork i rzecz jasna wychowanków naszego klubu, w trasę wyruszyli także trenerzy Piotr Matkowski i Tomasz Chatkiewicz. Pierwszy poprowadzi MKS I, drugi odpowiadał będzie za poczynania MKS-u II, gdyż turniej klasyfikował będzie dwie grupy wiekowe. Zmagania zaplanowano na sobotę i niedzielę, 14 i 15 stycznia. Zdjęcie. Podopieczni Tomasza Chatkiewicza trenowali już w Nowy Rok. Fot. własne / www.mkskluczbork.pl (http://mkskluczbork.pl)