PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Alert znad morza. Młodzieżowiec zmieni młodzieżowca.

W 83 minucie ostatniego meczu z Olimpią Elbląg na placu gry pojawił się Kamil Nykiel, który na ostatnie minuty podmienił Michała Glanowskiego. Końcówka spotkania okazała się feralna dla naszego wychowanka, który po zakończeniu zawodów zgłosił ból w kolanie.

Reakcja sztabu szkoleniowego była natychmiastowa i w podróż do Centralnego Ośrodka Sportu w Cetniewie, gdzie zgrupowany jest nasz zespół, wyruszył dziś Jakub Skoczylas. – W tej chwili nie mogę nic powiedzieć na temat kontuzji Kamila. Zawodnik przejdzie dziś badania w Gdańsku i wtedy będziemy mądrzejsi – informuje znad morza fizjoterapeuta drużyny Dariusz Baran.

Biało-niebiescy już w najbliższą niedzielę zagrają mecz o 2 ligę z Gryfem Wejherowo i jak już pisaliśmy do zawodów tych przygotowują się praktycznie na miejscu, we Władysławowie.

fot. Mirosław Szozda /mkskluczbork.pl