Bez kategorii

Znamy termin pucharowego meczu z Gryfem Słupsk

Dobiegł końca trzydniowy casting, który od wtorku do czwartku odbywał się na piłkarskich obiektach przy Sportowej. Sztab szkoleniowy MKS-u Kluczbork dziękuje za udział w treningach zawodnikom, którzy kandydowali do gry w barwach naszego drugoligowca, a byli to: Piotr Rogala i Adrian Bednarski (Korona II Kielce), Michał Szal (Polonia Bytom), Szymon Dymińczuk (TOR Dobrzeń Wielki), Michał Czabanowski (MKS Gogolin), Grzegorz Gryl (LZS Kup) i Przemysław Bella (Pelikan Łowicz).

Wszystkim życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowych klubów! 

W dalszej grze o miejsce w kadrze MKS-u pozostało pięć nazwisk i zawodnicy ci przystąpili już, bądź przystąpią do negocjacji transferowych. O wszystkim zadecyduje najbliższy sparing z ROW-em Rybnik, który na boisku KKS-u rozegrany zostanie 7 lipca (piątek).

Powyższe informacje nie dotyczą testowanych bramkarzy. Tu swój wewnętrzny przegląd prowadzi trener golkiperów Marcin Feć i jak informuje: sytuacja jest dynamiczna. Pewnym jest, że w grę na tej pozycji wchodzą wyłącznie zawodnicy spełniający wymogi tzw. "młodzieżowca", czyli tacy, który nie skończyli jeszcze 21 lat.  

fot. (http://mkskluczbork.pl)