Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę jesienną

Od poniedziałku, 10 lipca, nabywać można karnety na rundę jesienną sezonu 2017/2018 w 2 lidze. W jej trakcie biało-niebiescy rozegrają przy Sportowej 7 dziewięć meczów mistrzowskich.

Dystrybucja prowadzona jest w sekretariacie klubu, który czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00.

Uwaga! W dniu 12 lipca, tj. meczu sparingowego z Ruchem Zdzieszowice, sprzedaż karnetów nie będzie prowadzona!

Wszelkie informacje dotyczące cen i warunków sprzedaży wejściówek znajdziemy w zakładce: Klub/Karnety/Bilety.

Lista wszystkich meczów naszej drużyny w tym roku dostępna jest już na stałe w menu: Rozgrywki/Terminarz.

Powyższa oferta skierowana jest dla wielu grup odbiorców, począwszy od emerytów i rencistów, a skończywszy na najmłodszych sympatykach piłki nożnej, którzy w obecności rodziców lub opiekunów prawnych będą mogli przyglądać się poczynaniom naszych piłkarzy.

Zarząd klubu podkreśla, że nabycie karnetu to bezpośrednia pomoc klubowi w postaci zasilenia go jednorazowym zastrzykiem gotówki. Karnet daje możliwość oglądania meczów w komfortowych warunkach, przyjaznej atmosferze, także w gronie najbliższych państwu osób. To także najlepszy sposób na szybkie dostanie się na obiekt w dniu meczu, przy jednoczesnym uniknięciu kolejki przed okienkami kasowymi.

Serdeczne zapraszamy do zakupów!

fot. (http://mkskluczbork.pl)