Biało-niebiescy przed drugim letnin sparingiem

Od ostatniej gry kontrolnej z ROW-em 1964 Rybnik, kadra naszego drugoligowca poszerzyła się o kolejnych zawodników. Jak już informowaliśmy, roczne umowy z klubem podpisali Wojciech Kochański i Marcin Niemczyk.

Jeszcze przed pierwszym tego lata sparingiem uczynili to Paweł Baraniak, Lucjan Zieliński i Kacper Majchrowski. Graczem MKS-u w najbliższym sezonie rozgrywkowym będzie także Miłosz Reisch, a jako pierwsi tego lata swoje autografy na umowach z klubem złożyli Grzegorz Kleemann i Dawid Wolny.

To jednak nie wszystkie ruchy transferowe, których spodziewać się możemy jeszcze przed pucharowym spotkaniem z Gryfem Słupsk. Pierwszy mecz o stawkę biało-niebiescy zagrają już w najbliższą sobotę, więc czasu na spisanie umów kontraktowych i potwierdzenie nowych piłkarzy do gry zostanie bardzo niewiele.

Aktualnie znak zapytania należy postawić przy pięciu nazwiskach. O "wbicie kotwicy" przy Sportowej walczą: Michał Glanowski (Elana Toruń), Ukrainiec Dmytro Fedota (FC Koblach), Michał Stańczyk (Pogoń Szczecin), Litwin Donatas Nakrosius (Polonia Warszawa) i Eryk Rakowski (Legia Warszawa). Kwestia ich zawodniczego statusu powinna być rozwiązana po środowym sparingu z Ruchem Zdzieszowice.

Zdjęcie: Donatas Nakrosius ma aktualny kontrakt z Konwiktorską, jednak klub ze stoicy spadł do 3 ligi.

fot. (http://mkskluczbork.pl)