Bez kategorii

Dwie kontuzje… w sztabie szkoleniowym

– Obolały w miejscu "Szpital Kluczbork" – napisał we wtorkowe przedpołudnie na swoim prywatnym profilu na Facebook-u kierownik drużyny naszego drugoligowca, Piotr Dachowski.

Na szczęście nie jest to coś poważnego i "kiera" MKS-u nic nie powstrzyma przed wyjazdem do Stargardu na mecz z Błękitnymi. – To był nagły przypadek i wymagał szybkiej interwencji chirurgicznej. W czwartek po południu zostanę wypisany – poinformował nas pan Piotr.  Życzymy oczywiście zdrowia i mniej takich niespodzianek na przyszłość!

Podobne życzenia ślemy do Dariusza Barana. Fizjoterapeuta zespołu przed meczem z Gryfem Wejherowo doznał urazu obojczyka i "chodzi w gipsie". W sobotnim meczu zastąpił go w tej roli Bartosz Lamkowski. Szybkiego powrotu do drużyny panie Darku!

Zdjęcie: Piotr Dachowski (na pierwszym planie) już w piątek ponownie zapakuje naszą ekipę do autokaru.

fot. /mkskluczbork.pl