PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Biało-niebiescy szykują się do meczu z Goczałkowicami

Od analizy meczu sparingowego z KKS-em 1925 Kalisz rozpocznie się jeden z najważniejszych mikro-cyklów treningowych w tym roku. Już w najbliższą sobotę, przeciwko LKS-owi Goczałkowice Zdrój, biało-niebiescy zainaugurują ligowe występy w nowym sezonie 2020/2021. Jaką wagę ma dobry start w rozgrywkach nie musimy nikogo przekonywać.

Zatem we wtorek nasi chłopcy popracują tylko na siłowni i boiskowych zakolach. W środę i czwartek będą już młócić taktykę na płycie KKS-u. To samo dotyczyć będzie piątku, tyle, że na deser trener Jan Furlepa przedstawi analizę gry przeciwnika. Dodajmy, że nasz szkoleniowiec w ostatni weekend nie próżnował i oglądał na żywo poczynania rywala w kontrolnym starciu z Górnikiem II Zabrze.

Wyjazd do malowniczych Goczałkowic nastąpi w sobotę o godzinie 13.00. Cztery godziny później wybrzmi pierwszy dla naszej ekipy mistrzowski gwizdek tego lata.