JUNIORZY MŁODSI JUNIORZY STARSI MŁODZIEŻ MŁODZIKI PRZYPIĘTY TRAMPKARZE

Grupy młodzieżowe otrzymały nowy sprzęt treningowy i meczowy

Nowe stroje sportowe w barwach klubu odebrali w środę trenerzy poszczególnych grup wiekowych. Oprócz odzieży młodzi zawodnicy MKS-u Kluczbork dostali również sprzęt treningowy, piłki, narzutki treningowe itp.
– Stawiamy na młodzież – mówi Paweł Łobos, wiceprezes MKS-u ds grup młodzieżowych, który w klubie sprawuje opiekę nad młodymi adeptami piłkarskimi.
– Chcemy, aby każda drużyna miała jak najlepsze warunki do trenowania. Wszystkie grupy dostały stroje meczowe przypominające trykoty pierwszego zespołu – dodaje.
Przygotowania młodzieży, podobnie jak pierwszego zespołu, już ruszyły. Młodziki prowadzi trener Kamil Kamienik. Trampkarzy z kolei Mariusz Strzelak, Juniorów Młodszych – Gracjan Gacmaga, a Juniorów Starszych – Tomasz Chatkiewicz.