PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Lucjan Zieliński o najbliższym rywalu ligowym

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego spotkania. Naszym rywalem będzie LKS Goczałkowice Zdrój.
Rozmawialiśmy troszkę z naszym pomocnikiem Lucjanem Zielińskim, który nie tak dawno zasilił nasze szeregi.
– Koledzy przyjęli mnie dobrze, pamiętają mnie tutaj jak byłem w II lidze. Atmosfera w szatni jest pozytywna, a mam nadzieję że wyniki nam tylko pomogą w rundzie żeby była jeszcze bardziej pozytywna – mówi z Lucjan Zieliński.
– Czujemy, że już za niespełna tydzień pierwszy mecz. Cały czas w szatni jest wałkowany temat pierwszego spotkania ligowego, więc im bliżej tym bardziej jest ekscytująco i z niecierpliwością czekamy na pierwszy wiosenny gwizdek – dodaje.
– Nigdy nie udało mi się jeszcze z nimi zagrać (z LKS dop. red.). Na pewno jest to zespół który w III lidze jest profesjonalnie prowadzony. Wiadomo jaka tam „persona” działa, jaką rękę ma do tego Łukasz Piszczek. Ten klub na pewno nie jest po to aby tylko w III lidze grać. Mają pewnie jakieś wyższe cele, może nie w tym sezonie, może w następnym. Łatwo nie będzie.
Początek spotkania w sobotę 6 marca o godzinie 14:30.