PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Zapowiedź spotkania MKS Kluczbork – LKS Goczałkowice Zdrój

Już w sobotę pierwszy mecz o punkty. Jak już wcześniej wspominaliśmy naszym przeciwnikiem będzie LKS Goczałkowice Zdrój.

Nasi rywale w połowie sezonu plasują się na piątej pozycji w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Oba zespoły spotkały się ze sobą pierwszego dnia sierpnia, wówczas zaczynał się obecny sezon. Podopieczni trenera Jana Furlepy przegrywali już po trzech minutach 0:1, ale szybko odpowiedział Kamil Witkowski, a tuż przed przerwą dwa gole dołożył Bartosz Włodarczyk. Po zmianie stron rywale zdołali złapać jeszcze kontakt po golu Bartosza Marchewki w 63 minucie spotkania, ale pierwsze punkty trafiły już na konto biało-niebieskich.

– Nigdy nie udało mi się jeszcze z nimi zagrać – mówił przed meczem pomocnik Lucjan Zieliński.

– Na pewno jest to zespół który w III lidze jest profesjonalnie prowadzony. Wiadomo jaka tam „persona” działa, jaką rękę ma do tego Łukasz Piszczek. Ten klub na pewno nie jest po to aby tylko w III lidze grać. Mają pewnie jakieś wyższe cele, może nie w tym sezonie, może w następnym. Łatwo nie będzie – dodaje.

Początek spotkania o godzinie 14:30. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności ale slaskie.tv przygotowało darmową internetową relację z tego spotkania. Więc zapraszamy do śledzenia poczynań dwóch zespołów.

https://slaskie.tv/mks-kluczbork-lks-goczalkowice-zdroj/463765628

Pary 20 kolejki: