PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS pokonał Gorzów po bramce w 9 sekundzie spotkania

MKS Kluczbork wygrał z Wartą Gorzów Wielkopolski 1:0.

Jedyną bramkę na miarę kompletu punktów strzelił w 9 sekundzie spotkania Filip Latusek. Gospodarze wznowili grę od środka, szybko przenieśli piłkę w pole karne, a tam napastnik biało-niebieskich oszukał dwóch obrońców i bramkarza posyłając piłkę w prawy róg.

Na początku drugiej połowy w środku pola o piłkę powalczył Kamil Nykiel, ale sędzia uznał że jego wejście było zbyt ostre i pokazał mu czerwoną kartkę. Od tego momentu goście ruszyli do ataku. Co chwilę nękali obronę MKS-u i stwarzali sobie okazje, jednak nie zdołali pokonać Dawida Witka.

MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wielkopolski 1:0

Bramki: Filip Latusek 1

czerwona kartka: Nykiel 48

MKS: Dawid Witek, Wenglorz, Przystalski, Batelt, Szota, Zieliński (Smolarek 82), Nykiel, Jaszczak, Paradowski, Lewandowski (Witkowski 58), Filip Latusek (Gierak 58)

Skrót spotkania: