PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Foto Higiena Gać kolejnym rywalem

MKS Kluczbork zagra drugi po rząd mecz na własnym stadionie. Po wygranej z Wartą Gorzów Wielkopolski 1:0, tym razem naszym przeciwnikiem będzie Foto-Higiena Gać.

W pierwszym spotkaniu dwóch drużyn na jesień nie padły żadne bramki i oba kluby podzieliły się punktami. W poprzednim sezonie w Kluczborku lepsi okazali się gospodarze, którzy po bramkach Marcina Jantosa, Bartosza Włodarczyka i Pawła Gieraka wygrali 3:1. Warto dodać, że pierwsi bramkę strzelili przyjezdni, a dokładniej w 17 minucie do siatki trafił Michał Bartkowiak.

Foto-Higiena Gać zajmuje obecnie 17 pozycję w tabeli z dorobkiem 18 punktów. W poprzedniej kolejce przegrali na własnym boisku ze Stalą Brzeg 1:4. Wcześniej na wiosnę ulegli również Warcie Gorzów Wielkopolski 0:1 i Rybnikowi 1:2, Ruchowi Chorzów 0:4 i zremisowali 3:3 z Polonią Nysa na własnym boisku.

MKS Kluczbork z kolei na wiosnę zdobył 7 punktów na 15 możliwych. Podopieczni Jana Furlepy wygrali z Polonią Stal Świdnica 2:1 i wspomnianą Wartą Gorzów Wielkopolski 1:0. Podzieli się punktami z LKS-em Goczałkowice Zdrój i przegrali z Ruchem Chorzów 1:4 i rezerwami Górnika Zabrze 0:3.

Transmisję z meczu będzie można sobie wykupić tradycyjnie na slaskie.tv

MKS Kluczbork – Foto-Higiena Gać sobota 10 kwietnia godzina 17:00