TRAMPKARZE

Wygrana Trampkarzy z Nysą

W drugiej kolejce rewanżowej Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy na boisku KKS Kluczbork podejmowaliśmy drużynę z Nysy.

– Od początku tego spotkania chcieliśmy dominować na boisku lecz nasz rywal nam na to nie pozwalał, rozbijał nasze ataki i dobrze organizował się w obronie – relacjonuje trener Mariusz Strzelak.

Do przerwy było 0:0, a na drugą połowę wychodzimy jeszcze bardziej agresywni i strzelamy dwie bramki, których autorem jest Kordian Durka (60 i 75 minuta).

– Cieszy mnie postawa naszej drużyny, bo pomimo braków kadrowych wygrywamy ważne spotkanie i kasujemy kolejne 3 punkty – dodaje trener.

Z różnych powodów w tym meczu nie mogli wystąpić: Kwieciński, Czaja, Bryś, Grzyb, Wojciechowski, Dreczka.

MKS Kluczbork trampkarze – Polonia Nysa 2:0 (0:0)

Bramki: Durka 2x

MKS: Słoński, Ramus, Król, Gruszka, Knetki, Mioduszewski, Maruska, Mokrzycki, Wiecha, Olszok, Durka, Spurek, Przyborowski, Myśliwczyk.