PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Trzecia liga przyspiesza

Trzecia liga przyspiesza i już w środę rozegrana zostanie 29 kolejka. MKS Kluczbork zagra na własnym boisku z Polonią Bytom.

Nasi rywale mają jeszcze matematyczne szanse na awans do II ligi, jednak raczej powalczą w tym sezonie o drugą pozycję w tabeli ze Ślęzą Wrocław i Pniówkiem Pawłowice. Strata do śrubującego rekordy wygranych Ruchu Chorzów wynosi już 13 punktów i tylko całkowity niefart pozbawiłby Niebieskich mistrzostwa i awansu.

W poprzedniej kolejce Polonia wygrała z Gorzowem Wielkopolskim 3:1. MKS Kluczbork z kolei przegrał w Lubinie z rezerwami Zagłębia 0:4.

Oba zespoły zagrały ze sobą już w tym sezonie. Wówczas w Bytomiu był remis, a miejscowi zapewnili sobie punkt strzelając rzut karny w 86 minucie. Kluczborczan na prowadzenie wyprowadził wtedy Bartosz Włodarczyk.

Początek spotkania w środę o godzinie 17:00. Transmisję ze spotkania można wykupić sobie tradycyjnie na slaskie.tv.