Liga nabierze tempa. MKS jedzie do Nysy

Przed klubami III ligi prawdziwy maraton spotkań. W przeciągu dwóch tygodni zespoły (oprócz Polonii Stal Świdnica, Warty GW, Ruchu Chorzów, Piasta Żmigród i MKS-u Kluczbork) rozegrają po pięć spotkań.

Już w sobotę MKS Kluczbork pojedzie do Nysy, aby zmierzyć się z tamtejszą Polonią. Nasi rywale znajdują się w strefie spadkowej z dorobkiem 21 punktów i wciąż mają jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie się. W ostatniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Gorzowie Wielkopolskim. MKS Kluczbork z kolei przegrał na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała 1:3.

Oba zespoły spotkały się ze sobą w tym sezonie w Kluczborku. Wówczas lepszy okazał się MKS, który po bramce Michała Mazura i Filipa Latuska pokonał Nysę 2:0.

Polonia Nysa – MKS Kluczbork sobota 22 maja godzina 17:00