ROW Rybnik w środowe popołudnie

Już w środę kolejna kolejka w III lidze. Do Kluczborka przyjedzie zespół Rybnika.

W zespole naszego rywala doszło do zmiany trenera. We wtorek władze klubu poinformowały, że już w środę w Kluczborku zespół z Rybnika poprowadzi Dariusz Widawski, który na stanowisku zastąpi Rolanda Buchałę.

ROW zajmuje obecnie 16. pozycję w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Do bezpiecznej pozycji, którą zajmuje Piast Żmigród brakuje im jednego punktu. W ostatniej kolejce Rybnik przegrał na własnym terenie spotkanie o przysłowiowe sześć punktów z Wartą Gorzów Wielkopolski 0:1.

MKS Kluczbork z kolei w ostatniej kolejce wygrał w Nysie 3:1. Oba zespoły spotkały się ze sobą w tym sezonie. Wówczas w Rybniku lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00.

W dniu meczu bilety będzie można nabyć w kasie. Ci którzy nie wybierają się na Stadion Miejski będą mogli tradycyjnie zobaczyć mecz online na slaskie.tv.