PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Wyjazd do Brzegu

Przed zawodnikami MKS Kluczbork kolejne spotkanie. Podopieczni Tomasza Kazimierowicza pojadą do Brzegu, by zmierzyć się z tamtejszą Stalą.

Dla Biało-niebieskich będzie to trzeci mecz rozegrany w ciągu tygodnia. W poprzednią sobotę MKS wygrał w Nysie 3:1 przełamując tym samym niechlubną serię bez zwycięstwa na wyjeździe od 22 sierpnia poprzedniego roku. W środę z kolei kluczborczanie podzielili się punktami z Rybnikiem po remisie 3:3.

Stal z kolei przegrała ostatnie dwa spotkania. Najpierw u siebie z Ruchem Chorzów 1:3, a potem ulegli na wyjeździe Warcie Gorzów Wielkopolski 0:3. Wyniki z danej kolejki nie sugerują jednak faworyta sobotniej konfrontacji. Liga pokazała, że każdy może wygrać z każdym, a w derbowym pojedynku wszyscy chcą się pokazać z jak najlepszej strony, dlatego zapowiada się ciekawy pojedynek.

Oba zespoły spotkały się ze sobą w tym sezonie w Kluczborku gdzie padł remis 3:3. Bramki dla MKS strzelali wtedy po jednej Jaszczak, Lewandowski i Włodarczyk.

Spotkanie w Brzegu zaplanowano na godzinę 17:00.