PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Tomasz Kazimierowicz o meczu w Brzegu

MKS Kluczbork wygrał derbowe spotkanie w Brzegu 2:1. Zobaczcie co mówił trener Tomasz Kazimierowicz po spotkaniu.

– Dobrze weszliśmy w mecz, zaczęliśmy dobrą pierwszą połowę od samego początku. Uważam, że zawodnicy wiedzieli co mają grać i to przyniosło dla nas dobry efekt, gdzie strzelamy dwie bramki. Wiadomo, jak przeciwnik nie ma nic do stracenia to zaczyna grać bez kalkulacji. Tak zagrał Brzeg w drugiej połowie. Naszym zadaniem było przede wszystkim nie stracić bramki, bo wiemy kiedy się traci gola na 1:2 co może się wydarzyć – mówi trener Tomasz Kazimierowicz.

– Uważam, że stanęliśmy na wysokości zadania, bo Brzeg miał swoją sytuację jeszcze na 2:2. My też mieliśmy dobre trzy okazje, by strzelić bramki. Więc uważam, że oceniając kto ile miał sytuacji to było to może po równo bądź z lekką przewagą dla nas. My wykorzystaliśmy dwie okazje, co dało nam zaliczkę i na koniec upragnione trzy punkty – mówił po spotkaniu szkoleniowiec MKS.