PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS Kluczbork jedzie do Tarnowskich Gór

Po środowej pauzie MKS Kluczbork wróci na boisko aby zmierzyć się z sąsiadem tabeli – Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Podopieczni Tomasza Kazimierowicza mają za sobą tydzień zasłużonego odpoczynku od ligowych zmagań. W poprzednim tygodniu, po wygranych na boiskach w Nysie i Brzegu oraz po remisie u siebie z Rybnikiem, zdobyli siedem punktów na dziewięć możliwych, co znacznie przybliżyło ich do celu jakim jest utrzymanie na szczeblu III-ligowym.

Reszta stawki ma za sobą w nogach środową kolejkę. Gwarek wygrał w Gorzowie Wielkopolskim (najdalszy mecz wyjazdowy) 2:0 strzelając bramki w ostatnim kwadransie gry. Wcześniej przegrali u siebie, nie przynosząc wstydu miejscowej publiczności, z Ruchem Chorzów 0:1, a jeszcze wcześniej zremisowali w Świdnicy 0:0.

MKS Kluczbork zagrał z Gwarkiem już w tym sezonie na własnym boisku. Wówczas MKS wygrał 4:1, a trzy bramki strzelił Filip Latusek. Jedną dołożył Jurasik, który w Kluczborku już nie występuje.

Początek spotkania w Tarnowskich Górach zaplanowano na godzinę 15:00. Transmisję będzie można sobie wykupić na https://gwarek.ppv-stream.pl (15 zł)