PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS Kluczbork przegrał w Tarnowskich Górach 1:2

Pierwsza połowa nie obfitowała w sytuacje pod obiema bramkami. Gospodarze oddali parę niecelnych strzałów, ale to MKS miał okazję wyjść na prowadzenie. W doliczonym czasie gry Wenglorz podał do Paradowskiego, ale po jego strzale piłkę w pole wybijał bramkarz.

Po zmianie stron inicjatywa należała do Gwarka, jednak to goście objęli prowadzenie. W 63 minucie Jaszczyk powalczył z przodu i MKS odzyskał piłkę, którą przejął szybko Jakub Witek. Następnie podał krótko do Jaszczyka, a ten prawą nogą uderzył w lewy róg.

Niestety MKS nie cieszył się długo z prowadzenia, bowiem po dośrodkowaniu w pole karne Szota zagrał ręką, a sędzia podyktował jedenastkę, którą gospodarze wykorzystali.

Niestety w 83 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne tracimy gola po strzale głową.

Gwarek Tarnowskie Góry – MKS Kluczbork 2:1 (0:0)

Bramki: Kuliński 66, Dzido 83 – Jaszczyk 63

MKS: Dawid Witek, Wenglorz, Batelt, Przystalski, Szota, Rychlik, Paradowski, Pudlik (Nykiel 72), Jaszczyk, Jakub Witek, Jaszczak