PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS Kluczbork zagra z rezerwami Miedzi Legnica

W sobotę o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim nasi zawodnicy podejmą rezerwy Miedzi Legnica. Będzie to ostatnie spotkanie przed własną publicznością. Zapraszamy bardzo serdecznie na ten pojedynek.

– Cały mikrocykl przebiegł tak jak sobie zakładaliśmy. Przygotowujemy się też jak pod każdy mecz. Jest to dla nas też ważne spotkanie pod tym względem, że jest to ostatni mecz u siebie. Chcemy pokazać się z dobrej strony i zapunktować. Będziemy walczyć o komplet punktów – mówi trener Tomasz Kazimierowicz.

Po środowym zaległym spotkaniu pomiędzy Lechią Zielona Góra a Foto Higieną Gać, gdzie gospodarze wygrali 2:1, na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek MKS Kluczbork zapewnił sobie wyznaczony w przerwie zimowej cel – utrzymanie. Do rozegrania pozostał jeszcze wspomniany mecz z Miedzią oraz wyjazdowa potyczka z Pniówkiem Pawłowice.

Legnica w dotychczasowych spotkaniach zgromadziła 43 punkty. MKS z kolei ma dwa punkty mniej. Oba zespoły spotkały się w tym sezonie ze sobą w Legnicy. Wówczas padł remis 2:2, a bramki dla naszej drużyny strzelali Norbert Jaszczak w samej końcówce oraz Dominik Lewandowski. Legnica ostatni raz w Kluczborku zagrała prawie trzy lata temu. W sierpniu 2018 roku wygrali na Stadionie Miejskim 2:1.

Pamiętajcie o biletach na sobotnie spotkanie. Można je nabyć:
online: www.bilet.pax.pl
w sekretariacie klubu jeszcze w piątek od 10:00 – 16:00
w sobotę przed meczem będzie otwarta kasa.

Ci którzy nie wybierają się na spotkanie będą mogli również śledzić mecz na slaskie.tv