PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Przegrana z rezerwami Miedzi Legnica

MKS Kluczbork przegrał z rezerwami Miedzi Legnica 1:2. Było to ostatnie spotkanie w tym sezonie przed własną publicznością. Mimo porażki MKS ma już zapewnione utrzymanie w III lidze.

Z grą na tym szczeblu rozgrywkowym żegnają się Polonia Stal Świdnica, Polonia Nysa, ROW Rybnik oraz Foto-Higiena Gać. Dzięki punktowi zdobytemu przez Żmigród w spotkaniu z Gwarkiem Tarnowskie Góry zespół Piasta zapewnił sobie utrzymanie. Do II ligi awansował Ruch Chorzów, który również przegrał z LKS-em Goczałkowice Zdrój 1:2.

W pierwszej połowie lepsi o bramkę byli przyjezdni. Dokładnie w 16 minucie Bahaid zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, a piłka po małym rykoszecie zmyliła Mocarskiego, który w bramce zastąpił pauzującego za żółte kartki Dawida Witka. Z naszej strony bramki szukał Jaszczak, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie połów w 85 minucie zawodnicy Miedzi podwyższyli wynik meczu, a tym razem na listę strzelców wpisał się Caetano. W szybkiej odpowiedzi po zagraniu z prawej strony jeden z graczy Legnicy zaskoczył własnego bramkarza pakując futbolówkę do własnej bramki.

MKS Kluczbork – Miedź II Legnica 1:2 (0:1)

Bramki: – Bahaïd 16, Caetano 85

MKS: Mocarski, Wenglorz, Przystalski, Batelt, Szota, Rychlik, Jaszczyk, Paradowski, Pudlik, Jakub Witek, Jaszczak

Żółte kartki: Przystalski