Pierwsze decyzje kadrowe

W barwach MKS-u Kluczbork w nowym sezonie 2021/2022 nie zobaczymy: Bartosza Włodarczyka (pomocnik), Dawida Witka (bramkarz), Norberta Jaszczaka (pomocnik), Kamila Witkowskiego (obrońca/pomocnik). Wszyscy szukają nowych klubów.
Z kolei Jakub Witek i Jakob Rychlik wyjeżdżają do Niemiec i powrócą we wrześniu.
Natomiast Marcel Jaszczyk (pomocnik, ma z klubem ważną umowę), Wojciech Wenglorz (obrońca), Kacper Pudlik (pomocnik) będą testowani w klubach z wyższych lig i ich pozostanie w MKS-ie uzależnione będzie od wyników tych testów.
Ponadto Michał Batelt (obrońca) wrócił do swojego macierzystego klubu (Podbeskidzie BB), jednak nie wyklucza powrotu do naszego klubu.
Nataniel Szota od 28 czerwca do 3 lipca przebywać będzie na testach w Koronie Kielce.
Za mnóstwo zdrowia pozostawionego na boisku, za wspólne emocje, wspaniały czas w barwach MKS Kluczbork wpisany w historię naszego klubu kłaniamy się nisko i dziękujemy ! Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w dalszej karierze.