PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Norbert Leśniak o przyjściu do MKS

Nasz drugi nowy obrońca Norbert Leśniak 💪👌

– Wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Jestem już niecałe dwa tygodnie w klubie. Poznałem już kilku chłopaków, część gdzieś tam już znałem z boisk piłkarskich. Widać, że tworzymy już duży kolektyw. Drużyna jest młoda, ale jest kilku doświadczonych zawodników którzy na pewno swoją postawą i doświadczeniem pomagają nam zwłaszcza młodym piłkarzom. Myślę, że ciekawy sezon się szykuje i mam nadzieję że powalczymy o jak najwyższe cele i w każdym meczu o trzy punkty – mówi obrońca Norbert Leśniak.

Zawodnik ostatnie pół roku grał na wypożyczeniu w Polonii Nysa z Hutnika Kraków.

– Z Adrianem (Adrian Błaszkiewicz dop. red.) znam się już pół roku. Tworzyliśmy blok obronny w Nysie, chociaż nie zawsze to tak wyglądało. Za wcześniejszego trenera byłem zawodnikiem który grał na kilku innych pozycjach. Jak już razem graliśmy to czuliśmy pewność siebie i dobrze wyglądaliśmy. Szkoda, że tak zakończyła się ta przygoda w Nysie. Ale mamy nadzieję, że teraz tutaj w Kluczborku pokażemy, że będzie to warte coś więcej niż to co się działo w Nysie – mówi obrońca.