Daleki wyjazd do Jeleniej Góry

Już w środę odbędzie się trzecia kolejka. MKS Kluczbork pojedzie na kolejny daleki wyjazd do Jeleniej Góry aby zmierzyć się z tamtejszym beniaminkiem Karkonosze.

– Spędzimy znów pół dnia w autokarze – mówi trener Tomasz Kazimierowicz.

W pierwszej kolejce MKS Kluczbork grał w Gubinie z innym beniaminkiem Cariną, a to również był daleki wyjazd.

– Mamy mniej czasu na regenerację, ale przygotujemy się do tego odpowiednio. Mecz będzie o późnej porze, nie w takim słońcu. Myślę, że nastawienie zawodników i umiejętności będą decydowały o wyniku – mówi szkoleniowiec.

Nasz przeciwnik rozegrał w tym sezonie dwa spotkania. Najpierw przegrali u siebie z Gwarkiem Tarnowskie Góry 1:2, a później ulegli na wyjeździe Pniówkowi Pawłowice 1:3. Warto dodać, że Karkonosze awansowały do III-ligi dzięki wygranej w barażu z Lechią Dzierżoniów dopiero po rzutach karnych 4:3. W dwóch meczach w regulaminowym czasie gry były remisy po 2:2.

Biało-niebiescy z kolei zremisowali we wspomnianym Gubinie 1:1 oraz wygrali w sobotę z rezerwami Górnika Zabrze 2:1.

Początek spotkania w Jeleniej Górze o 19:00.