PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Trudny rywal przyjedzie do Kluczborka

III liga znów przyspieszy. Przed zawodnikami MKS Kluczbork trzy spotkania w siedem dni. Dwa odbędą się na Stadionie Miejskim, a jeden w Zielonej Górze w najbliższą środę z Lechią. Najpierw jednak w sobotę podejmiemy zespół Rekord Bielsko-Biała, a za tydzień w sobotę mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Rekord to bardzo solidny rywal, który w ostatnich sezonach mierzył wysoko i zawsze plasował się w tabeli w top six. Nie inaczej ma być w tym sezonie, a po dotychczasowych pięciu kolejkach podopieczni trenera Dariusza Mrózka są wśród trzech zespołów, które jeszcze nie przegrały spotkania. Dokładniej Rekord z trzech pojedynków wychodził zwycięsko, a dwa razy dzielił się punktami.

Nasi zawodnicy z kolei w ostatnich dwóch meczach nie zdołali wywalczyć punktów przegrywając w Lubinie 1:4 i na własnym terenie ze Stalą Brzeg 0:3. Wcześniej pokonali jednak beniaminka z Jeleniej Góry 2:1, rezerwy Górnika Zabrze również 2:1 i podzielili się punktami z Cariną Gubin.

W poprzednim sezonie Rekord wygrał w Kluczborku 1:3. Jak będzie w kolejnej konfrontacji dwóch zespołów ? Początek spotkania w sobotę o godzinie 17:00.

MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała sobota godzina 17:00

Bilety na spotkanie można nabyć online: www.bilet.pax.pl. Kasa stadionu zostanie otwarta o godzinie 16:00.