JUNIORZY MŁODSI

Juniorzy Młodsi przegrali w Namysłowie

Juniorzy Młodsi przegrali w Namysłowie.

– Drużyna trochę za luźno podeszła do dzisiejszego spotkania w Namysłowie, gdzie swój dzień miał właśnie Start. Po 30 minutach gry było 2:0 dla gospodarzy. Chwilowe przebudzenie dało nam kontaktowego gola w 40 minucie kiedy po precyzyjnej wrzutce Kordiana Durki, Jakub Mokrzycki wyskoczył najwyżej i strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

– Druga połowa pokazała jednak, że gospodarze nie oddadzą łatwo wyniku. Przez błędy w obronie tracimy kolejne dwa gole i mecz kończy się wynikiem 4:1 dla Namysłowa. W tym spotkaniu gdzie walka była po obu stronach decydowala koncentracja, której nam w tym dniu zabrakło – relacjonuje Grzegorz Mokrzycki, kierownik zespołu.

Start Namysłów – MKS Kluczbork 4:1

Bramka: Mokrzycki 40

MKS: Bartosz Brylski, Dominik Ranisz, Paweł Dreczka, Jakub Krawczyk, Jakub Iwanicki, Kordian Durka, Tymek Patek, Alex Marusia, Jakub Mokrzycki, Alex Kłodnicki, Patryk Borys

Grali też: Krzysztof Spurek, Adam Kosiński, Marcel Gruszka, Bartosz Moś, Bartek Przyborowski, Adrian Pałac, Sebastian Mysliwczyk