PIERWSZA DRU┼╗YNA PRZYPI─śTY

Trener po remisie z Gwarkiem

­čÄĄ Trener Tomasz Kazimierowicz podsumowuje mecz z Gwarkiem Tarnowskie G├│ry.

– Oczywi┼Ťcie, ┼╝e nie jestem zadowolony z punktu – m├│wi┼é po spotkaniu szkoleniowiec Tomasz Kazimierowicz.

– Przed meczem byli┼Ťmy nastawieni tylko i wy┼é─ůcznie na trzy punkty. Pierwsza po┼éowa pokaza┼éa, ┼╝e nie robimy tego co sobie zak┼éadamy. Nie wiem w czym jest problem. Mam pretensje te┼╝ do zawodnik├│w, ┼╝e niekt├│rzy nie dostosowuj─ů si─Ö do tego co chce gra─ç dru┼╝yna. Wiadomo, jest to m┼éody zesp├│┼é. Mo┼╝e potrzebuj─ů wi─Öcej rozm├│w, wi─Öcej zada┼ä do tego i mocniejszych bod┼║c├│w ┼╝eby to realizowali. Ale czas nam si─Ö ko┼äczy, powiedzmy sobie szczerze, nied┼éugo b─Ödzie po┼éowa rundy i mamy tych punkt├│w ma┼éo.

– Remisujemy u siebie z dru┼╝yn─ů kt├│ra moim zdaniem by┼éa dzi┼Ť do ogrania. Podsumowuj─ůc mecze u siebie to opr├│cz Brzegu zagrali┼Ťmy najs┼éabiej, nawet s┼éabiej ni┼╝ z Brzegiem co nic nam tego nie zapowiada┼éo. Sytuacja na boisku zacz─Ö┼éa si─Ö klarowa─ç taka, ┼╝e schodzi nam Zieli┼äski, gdzie jest naszym motorem nap─Ödowym i du┼╝o si─Ö na jego grze kombinacyjnej opiera. Zmiany te┼╝ nie za bardzo udane. Ch┼éopaki gdzie┼Ť, mam takie wra┼╝enie nie daj─ů z siebie 100%. Uwa┼╝am, ┼╝e potrzeba tutaj twardej r─Öki i twardo sobie powiedzie─ç o co my gramy, bo punkty tutaj uciekaj─ů, a ┼éatwo nie b─Ödzie.