PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W sobotę wyjazd na mecz z Pniówkiem Pawłowice

Po tygodniowej przerwie już w najbliższą sobotę piłkarzy MKS Kluczbork czeka wyjazd na spotkanie z Pniówkiem Pawłowice. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:30. Transmisję ze spotkania będzie można zobaczyć dzięki relacji TVP3 Opole.

Nasi rywale w dotychczasowych ośmiu spotkaniach zdołali wywalczyć 9 punktów. Na inaugurację sezonu wywalczyli punkt na wyjeździe z rezerwami Górnika Zabrze strzelając bramkę na 1:1 w ostatnich minutach. Później wygrali z Karkonoszami Jelenia Góra 3:1, przegrali w Brzegu 0:2, zremisowali z rezerwami Zagłębia Lubin 1:1, przegrali na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 1:2 i Lechią Zielona Góra 0:2. Wyjazdową rywalizację z Gwarkiem Tarnowskie Góry zakończyli bezbramkowym remisem, a w ostatniej kolejce wygrali w Żmigrodzie 3:0.

MKS Kluczbork z kolei ma punkt mniej. Niestety Biało-niebiescy od 5 spotkań nie zdołali wygrać, a w ostatniej kolejce po czterech porażkach z rzędu podzielili się punktami z Gwarkiem Tarnowskie Góry (1:1).

Pniówek to bardzo niewygodny rywal dla naszej drużyny. Po spadku z II ligi zmierzyliśmy się z nimi pięć razy i wszystkie te spotkania zakończyły się bez zdobyczy punktowej. Czy tym razem uda się przerwać tą serię ? Spotkanie będzie można śledzić na TVP3 Opole od godziny 16:10.