PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Już w piątek jedziemy na wyjazd

Nietypowo, bo już w piątek piłkarze MKS Kluczbork rozpoczną weekendową 12 kolejkę III ligi. Naszym wyjazdowym rywalem będzie Foto-Higiena Gać. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Oba zespoły w dotychczasowych spotkaniach zdołały zgromadzić po dziewięć punktów. Obecnie daje to miejsce tuż za strefą spadkową, którą otwiera Piast Żmigród z dorobkiem ośmiu oczek, dlatego piątkowy pojedynek dwóch zespołów będzie meczem o przysłowiowe sześć punktów.

MKS Kluczbork nie wygrał od ośmiu kolejek. W ostatnią sobotę podopieczni trenera Tomasza Kazimierowicza gonili wynik w rywalizacji ze Ślęzą Wrocław, jednak ostatecznie przegrali 2:4. Nasi przeciwnicy z kolei przegrali na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice 1:2.

W poprzednim sezonie na boisku Foto-Higieny kibice nie zobaczyli żadnych bramek i gospodarze podzielili się punktami z MKS-em Kluczbork.

Foto-Higiena Gać – MKS Kluczbork piątek 8 październik 16:00.