AKADEMIA PRZYPIĘTY

Święto piłki dziecięcej w Kluczborku w obszernej galerii

📷 Za nami wielkie niedzielne święto piłki dziecięcej na obiektach Kampusu Stobrawa w Kluczborku. Na Stadionie Miejskim w turnieju Marszałka Województwa Opolskiego Andrzej Buła rywalizowały dzieci w kategorii Orlik – rocznik 2011 i młodsi.

W meczach między sobą zagrały drużyny: MKS Funball I, MKS Funball II, M-GOKIS Praszka, TOR Dobrzeń, LZS Kuniów i OKS Olesno. Rywalizacja była prowadzona w formule „bez punktów i tabel”.

📷 – >> GALERIA

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią rozegrano turniej w formie talentiady (Kategoria Żak – rocznik 2013 i młodsi).

📷 – >> GALERIA

Na boisku PSP nr 2 odbył się turniej rodzinny. Spotkali się najmłodsi adepci piłkarscy z kategorii Skrzaty.

📷 – >> GALERIA Z ZAKOŃCZENIA I WRĘCZENIA PUCHARÓW I MEDALI

Dziękujemy wszystkim zespołom za przybycie, za wspólną zabawę i mile spędzony czas. Do zobaczenia na kolejnych turniejach. Hip hip ! hurra !! ⚽🙌🔥

Turniej współfinansowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Andrzej Buła

Turniej został zorganizowany przez zarząd MKS Kluczbork, zajęcia przeprowadzali Trenerzy Piotr Grzyb i Andrzej Konwiński. Pomagali piłkarze MKS Kluczbork, a organizacją boisk zajęli się pracownicy OSiR Kluczbork. Przy mikrofonach pracowali Krzysztof Adamski i Paweł Łobos.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe święto ❤💪⚽

MKS Funball Kluczbork