Gramy z prestiżowym liderem

Po pucharowych ???? emocjach wracamy na boiska III ligi ⚽ Tym razem czeka na nas zdecydowanie bardziej wymagający przeciwnik – LKS Goczałkowice Zdrój. Lider tabeli, prestiżowy rywal w którego składzie gra wielokrotny reprezentant Polski – Łukasz Piszczek. Ten pojedynek koniecznie trzeba zobaczyć. Spotkanie zaplanowano w niedzielę o godzinie 16:00, a nam pozostaje wszystkich Państwa bardzo serdecznie na nie zaprosić. ????❤

Chociaż w poprzednim sezonie piłkarzom MKS-u udało się wywalczyć z niedzielnym rywalem w dwumeczu cztery punkty, teraz sytuacja Goczałkowic wygląda zupełnie inaczej. LKS w 16 rozegranych spotkaniach tylko raz schodził z boiska pokonany. Zawodnicy zanotowali jedenaście wygranych i cztery remisy. Strzelili 24 bramki, tracąc tylko pięć. Taki bilans daje im 37 punktów i pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Depczący im po piętach zespół Polonii Bytom, który swój mecz rozegrał już w piątek wygrywając 2:0 z Odrą Wodzisław Śląski ma dwa punkty mniej.

MKS Kluczbork z kolei znajduje się w strefie spadkowej. W poprzedniej kolejce przegraliśmy na wyjeździe z Wartą Gorzów Wielkopolski 0:5 i nasza sytuacja w tabeli wciąż jest bardzo trudna. W obecnej chwili o jedno bezpieczne miejsce gwarantujące wyjście z tej czerwonej strefy walczą cztery zespoły. Po 10. punktów ma Warta i Karkonosze Jelenia Góra, a MKS wraz z Foto-Higieną Gać po 12. Następny w kolejce jest drugi zespół z naszego województwa Stal Brzeg, który ma 16 oczek.

Czy podopieczni trenera Piotra Jacka są w stanie sprawić sensację z wyżej notowanym rywalem ? Poddawać się bez walki nie zamierzają. Będą mieć ze sobą swoich kibiców, którzy z pewnością ucieszą się z końcowej niespodzianki. ⚪????❤

???? Jeśli ktoś z jakiś przyczyn nie będzie mógł dotrzeć na stadion w Kluczborku pozostanie relacja w internecie. Mecz będzie transmitować slaskie.tv

???? Bilety na spotkanie można nabyć jeszcze internetowo na www.bilet.pax.pl. Na godzinę przed meczem będą otwarte kasy stadionu. No to do zobaczenia !