PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W sobotę rewanż z Cariną Gubin

Teraz albo nigdy ! Przed nami ostatni mecz ligowy w tym roku. Do Kluczborka na spotkanie rewanżowe przyjedzie beniaminek Carina Gubin. Początek meczu w sobotę o godzinie 16:00.

W pierwszym spotkaniu dwóch drużyn padł remis. MKS wyszedł na prowadzenie za sprawą Lucjana Zielińskiego. Chwilę później miejscowi zdołali wyrównać i takim rezultatem zakończyła się pierwsza część. W drugiej połowie mimo chęci i sytuacji nie padły już żadne bramki.

Jesienią lepiej radzili sobie nasi sobotni rywale, którzy w 17 meczach zgromadzili 21 punktów, a to daje im obecnie 10. pozycję w tabeli. MKS z kolei ma tylko 12 punktów, a to daje z kolei 17 miejsce w tabeli. Przed własną publicznością MKS przegrał już w tym sezonie zdecydowanie za dużo – sześć pojedynków. Raz był remis, i raz wygrana. W sobotę kibice będą liczyć zatem na drugi komplet punktów w tej rundzie.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i wsparcia naszych zawodników. Bilety można kupować jeszcze internetowo na www.bilet.pax.pl. Kasy stadionu będą otwarte w dniu meczu od godziny 15:00.

Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjechać na stadion będzie miał możliwość wykupienia sobie transmisji na www.live.slaskie.tv.

Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Do boju MKS ⚪🔵🔥