PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Trener Małgorzata Rak odchodzi z klubu

Ostatni mecz ligowy MKS Kluczbork w tym roku już za nami. Teraz czeka nas roztrenowanie i przerwa świąteczna. Tak to już bywa, że coś się kończy i coś zaczyna. Nadchodzi czas powitań i pożegnań.

Dziś dziękujemy naszej sympatycznej Pani trener Małgorzacie Rak za ponad 3 lata pracy w MKS. Pani Gosia dbała o przygotowanie motoryczne i szybki powrót naszych zawodników do gry po kontuzjach. Do swoich obowiązków podchodziła niezwykle profesjonalnie i każdy trener chciał z nią współpracować. W tym roku dołączyła do sztabu kadry kobiet U-19.

Teraz Pani Gosia postanowiła rozwijać się zawodowo. Życzymy jej samych sukcesów. Może kiedyś jeszcze zawita na Sportowej 7, aby nam pomóc.

Dziękujemy za wszystko i do zobaczenia.
Zarząd i zawodnicy MKS Kluczbork.