PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Tomasz Gajda o swoim przyjściu do MKS

🎤 Tomasz Gajda w ostatnim czasie grał w zespole Sokół Ostróda, ale wcześniej reprezentował barwy m.in Stali Brzeg. W wieku juniora grał w Odrze Opole, skąd trafił do LZS Mechnice, gdzie przebił się do drużyny seniorów. Dobra dyspozycja zaowocowała przenosinami do Brzegu. Rozmawialiśmy z pomocnikiem pytając o pierwsze wrażenia i ostatnią kontuzję.

– Witam wszystkich sympatyków MKS-u Kluczbork. Moje pierwsze wrażenia odnośnie klubu są bardzo pozytywne, spotkanie z zarządem oraz podpisanie kontraktu odbyło się w bardzo profesjonalnej atmosferze. Na wrażenia typowo sportowe będę musiał jeszcze chwilę poczekać, ze względu na trwającą aktualnie przerwę świąteczną – mówi zawodnik.

– Skontaktował się ze mną trener Piotr Jacek, który przekazał mi informacje odnośnie planu na nadchodzącą rundę oraz moją osobę w drużynie. Po niedługim namyśle oraz konkretnych rozmowach z zarządem, zdecydowałem się na podpisanie kontraktu.
– Wydaje mi się, że z żadnym z zawodników nie miałem okazji się spotkać w jednej drużynie, aczkolwiek z niektórymi rywalizowałem na boiskach trzecioligowych, grając w Stali Brzeg. Z trenerem Piotrem Jackiem znam się ze współpracy w Stali Brzeg i Sokoła Ostróda.

W ostatnim meczu poprzedniego sezonu Tomasz Gajda nabawił się poważnej kontuzji…

– W meczu 34 kolejki z Chojniczanką Chojnice doznałem urazu zerwania więzadła krzyżowego przedniego. Aktualnie jestem po żmudnej, ale owocnej rehabilitacji i nie mogę się doczekać powrotu na boisko. Jestem gotów, aby pomóc drużynie wygrywać kolejne mecze i piąć się w górę tabeli.

Życzymy powodzenia w MKS Kluczbork panie Tomaszu 💪⚪🔵⚽