PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Zawodnicy już trenują

Zawodnicy już trenują ⚽💪

Po świątecznej przerwie zawodnicy MKS Kluczbork wrócili do wspólnych przygotowań do wiosny. W pierwszych zajęciach wzięło udział dwudziestu zawodników, a wśród nich nowo pozyskany pomocnik Tomasz Gajda, który wraca do treningów po ostatniej kontuzji. Po urazie barku wrócił także pomocnik Patryk Moś. Z kolei Nataniel Szota jest chory, a bramkarz Michał Mocarski jest kontuzjowany.

Piłkarze pod wodzą trenerów Piotra Jacka i Tomasza Chatkiewicza ćwiczyli i biegali po Parku Miejskim. Bramkarze Jakub Grzesiak i Tomasz Domagała z kolei wraz ze szkoleniowcem Krzysztofem Stodołą mieli zajęcia na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią.

We wtorek na hali zaplanowane są badania wydolnościowe. W kolejnych dniach zawodnicy będą trenować na sztucznym boisku. W sobotę zaplanowana jest gra wewnętrzna.

Trener Piotr Jacek zdradził, że w następnym tygodniu klub będzie zapraszał na testy nowych zawodników, którzy będą przymierzani do gry w pierwszym zespole.