PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Lucjan Zieliński z tytułem wicelidera klasyfikacji strzelców

Kapitan MKS Kluczbork, Lucjan Zieliński z tytułem wicelidera najlepszego strzelca ligi. Do wygrania zabrakło bramki, ale to Lucjana i tak najlepiej bramkostrzelny sezon w ostatnich latach. 🔥🔥

Tuż za nim Marcin Przybylski z 13 golami. Na trzeciego snajpera urósł nam w tym sezonie Adrian Błaszkiewicz z 8 bramkami. W tym miejscu dodamy, że bramka z Polonią Bytom, którą nasz stoper wcześniej miał wpisaną została ostatecznie rozliczona przez sędziów jako samobójcze trafienie gracza Polonii. Ta trójka zdobyła w tym sezonie 2/3 wszystkich naszych bramek. Jesteśmy pod wrażeniem ! ⚽🔥👍

Po trzy bramki mają Kacper Jóźwicki, Dominik Lewandowski,
Po dwie – Tomasz Gajda, Beniamin Glinka, Patryk Moś.
Po jednej Marcel Jaszczyk, Radosław Krzyśków, Wojciech Mucha i Kamil Nykiel ⚽🔥

Gratulujemy !