PIERWSZA DRU┼╗YNA PRZYPI─śTY WOK├ô┼ü KLUBU

Simba Sushi sponsorem MKS Kluczbork ­čĹŹ

Mi┼éo nam poinformowa─ç, ┼╝e do grona naszych sponsor├│w do┼é─ůczy┼éa restauracja japo┼äska Simba Sushi ­čĄŁ

Dzi─Ökujemy za zaufanie, i jednocze┼Ťnie zapraszamy wszystkich smakoszy do odwiedzenia restauracji, kt├│ra mie┼Ťci si─Ö w naszym mie┼Ťcie na ulicy Marsza┼éka Pi┼ésudskiego 2 (obok Ko┼Ťcio┼éa Ewangelickiego).

Simba sushi to restauracja, kt├│ra powsta┼éa z pasji do kuchni japo┼äskiej. Wieloletnie do┼Ťwiadczenie, pomys┼éowo┼Ť─ç i staranno┼Ť─ç doprowadzi┼éa do otwarcia restauracji i podzielenia si─Ö ze wszystkimi nowymi smakami w pi─Öknym Kluczborku. Najwy┼╝szej jako┼Ťci produkty o niepowtarzalnym smaku czekaj─ů na wszystkich klient├│w. Przygotowujemy posi┼éki z najwy┼╝sz─ů staranno┼Ťci─ů i nie boimy si─Ö tego pokaza─ç, dlatego zapraszamy do lokalu gdzie znajduj─Ö si─Ö pi─Ö─ç hoker├│w przy barze.

Simba Sushi