PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Lista drużyn sobotniego turnieju Zakładów Pracy

Lista drużyn, które już w sobotę powalczą w Mistrzostwach Województwa Opolskiego Zakładów Pracy w piłce nożnej o puchar Marszałka Województwa Opolskiego.

GRUPA A

LESAFFRE POLSKA S.A. WOŁCZYN

Lesaffre Polska SA to wiodący producent drożdży piekarskich, polepszaczy oraz dodatków dla branży piekarskiej i cukierniczej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Wołczynie (woj. opolskie) gdzie mieszczą się fabryki zarówno drożdży jak i polepszaczy & dodatków piekarskich. Spółka jest częścią francuskiej Grupy Lesaffre od 1999 roku.

Przez ponad 160 lat Lesaffre rozwinęła ogromne portfolio międzynarodowych marek, które są dobrze znane w branży i niejednokrotnie ustalają standardy na rynku.

W Polsce oprócz drożdży prasowanych, płynnych i suszonych, dwóch linii polepszaczy do pieczywa Lesaffre rozwinęła także szeroką gamę mieszanek piekarskich i cukierniczych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku priorytetem firmy Lesaffre Polska jest dalszy rozwój gamy dodatków oraz efektywna współpraca z piekarniami i cukierniami.

PROTEA Group w Ligocie Górnej k/Kluczborka

Organizacja o nazwie PROTEA Group powstała poprzez połączenie dwóch firm będących dostawcami urządzeń dźwigowych. Jedną z nich jest polska spółka PROTEA, druga to niemiecka firma AXXIA GmbH.

Połączenie z AXXIA GmbH umożliwiło firmie PROTEA wejście na rynek niemiecki poprzez spełnienie w ten sposób swego rodzaju niepisanego wymogu local content. Dzięki bogatemu doświadczeniu AXXIA GmbH, nie tylko na rynku niemieckim, ale również ogólnoświatowym, PROTEA wzmocniła swoją pozycję producenta i dostawcy nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie urządzeń dźwigowych. Obie firmy, pomimo połączenia się w jedną organizację o nazwie PROTEA Group, zachowały swoją odrębność, działając na zasadzie komplementarności oraz kooperacji pod wspólnym Zarządem. AXXIA GmbH zachowała niezależność działań przy jednoczesnym zasileniu zasobami PROTEA Sp. z o.o. w postaci wsparcia inżynierskiego oraz zwiększonych możliwości produkcyjnych dzięki Zakładowi Produkcyjnemu mieszczącemu się w Ligocie Górnej k. Kluczborka w Polsce. Implementowane z Polski systemy komputerowe służące do zarządzania gospodarką magazynową oraz nadzorowania projektów również w wymierny sposób usprawniły działanie AXXIA. Jednocześnie firma zachowała swój kameralny, rodzinny charakter.

International Automotive Components Sp. z o.o. w Opolu

International Automotive Components (IAC) jest wiodącym, globalnym dostawcą elementów wyposażenia dla czołowych producentów samochodów osobowych. IAC wytwarza elementy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne takie jak: deski rozdzielcze, konsole, panele drzwiowe, podsufitki, etc. W 2014 roku sprzedaż firmy wyniosła 5.9 miliarda dolarów a w 2016 roku 4.9 miliarda dolarów. IAC Group posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych w 19 krajach oraz około 20 centrów projektowych, technicznych i handlowych. IAC na całym świecie zatrudnia ponad 31 tysiące pracowników.

GRUPA B

MUBEA

Grupa Mubea jest światowym liderem w rozwoju i produkcji produktów motoryzacyjnych o unikalnych cechach, które zmniejszają masę pojazdu, a tym samym przyczyniają się do ochrony środowiska poprzez zmniejszenie emisji CO2.

Jesteśmy zaangażowani w tworzenie zrównoważonego wzrostu biznesu, który zapewnia wartość dla klientów, pracowników, akcjonariuszy i środowiska. Jako firma rodzinna dążymy do osiągnięcia długoterminowej stabilności finansowej i rentowności.

Nacisk na innowacje techniczne i doskonałość operacyjną wynika z naszych ambicji, aby stać się jednym z 100 najlepszych światowych dostawców motoryzacyjnych do roku 2020. Nasze wyjątkowe technologiczne know-how odnosi się również do produktów z branży ogólnej. Chcemy to osiągnąć poprzez naszych wysoko cenionych, wykwalifikowanych, zmotywowanych i zróżnicowanych ludzi, którym oferujemy długoterminową, zindywidualizowaną karierę.

MOSZNA ZAMEK

Zamek Moszna jest jednym z najpiękniejszych zamków w Polsce. Położony jest na Opolszczyźnie w miejscowości Moszna, która znajduje się w połowie drogi z Krapkowic do Prudnika. Według jednych źródeł nazwa wsi pochodzi od słowa moszna – w topografii oznaczającego dolinę, natomiast inne źródła informują, iż nazwa wsi związana jest z rodziną Moschin, która w XIV wieku przybyła w tę okolicę. Zamek Moszna w przeszłości należał do rodu Tiele-Wincklerów, a od roku 1972 aż po dzisiaj, w jego murach swoją działalność prowadzi Centrum Terapii Nerwic.

Pałac w Mosznej (niem. Schloss Moschen) – zabytkowa rezydencja położona we wsi Moszna, w województwie opolskim, pomiędzy miastami Prudnik i Krapkowice. W latach 1866–1945 pałac był rezydencją śląskiego rodu Tiele-Wincklerów, potentatów przemysłowych. W latach 1996–2013 Centrum Terapii Nerwic. Pałac jest częściowo udostępniony do zwiedzania. Jest jednym z najbardziej znanych obiektów zabytkowych na ziemi opolskiej.

W kaplicy odbywają się koncerty muzyki kameralnej, a w galerii wystawy dzieł sztuki. W obiekcie odbywa się doroczne Święto kwitnącej azalii – w maju i czerwcu jest tu popularyzowana muzyka kompozytorów polskich i niemieckich, w czasie święta galeria prezentuje wystawy plastyczne, odbywają się tu również plenery malarskie.

POLARIS OPOLE

Firma Polaris Polska należy do amerykańskiej grupy Polaris Industries, założonej w 1954 r. w Minnesocie. Polaris ma fabryki w USA, Meksyku i Indiach. Firma w Polsce zajmuje się produkcją pojazdów terenowych – są to głównie quady. Polaris Polska w Opolu to pierwsza europejska fabryka firmy. Powstała w 2014 r. i odpowiada za około jedną trzecią sprzedaży poza rynkiem Ameryki Północnej. Jako jedyna w Polsce z fabryki w Opolu wypuszcza gotowy produkt. Są to innowacyjne, wysokiej jakości pojazdy off-road, w tym pojazdy terenowe (all-terrain vehicles) oraz pojazdy Polaris RANGER® i RZR® side-by-side, skutery śnieżne, motocykle i napędzane elektrycznie pojazdy drogowe.

GRUPA C

ADAMIETZ STRZELCE OPOLSKIE

Był 1997 rok, kiedy w rodzinnym Kadłubie pod Strzelcami Opolskimi Rajmund Adamietz zarejestrował firmę, której użyczył nazwiska. Wiedział już wtedy, że po latach prowadzenia biznesu w Niemczech chce rozwinąć skrzydła na tym kawałku ziemi, na której jego rodzina prowadziła młyn i cieszyła się szacunkiem lokalnej społeczności.

Ponad ćwierć wieku później Rajmund Adamietz dalej mieszka tam, gdzie stał rodzinny młyn, ale jego firma już się w rodzinnej wsi nie mieści. Ma główną siedzibę w pobliskich Strzelcach Opolskich i… dziesięć oddziałów w Polsce oraz za granicą. Realizuje inwestycje dla takich marek jak Tesla, HBC Cola, Porsche, Procter & Gamble, Audi…

Półtora tysiąca pracowników na etatach wygenerowało w ubiegłym roku prawie półtora miliarda złotych przychodu. Dynamiczny wzrost obrotów firmy to w dużej mierze zasługa kompleksowego podejścia do obsługi inwestorów. Do tego nawiązuje słynne hasło „Budujemy od A do Z”.

Grupa Adamietz rozmiarem przypomina już klasyczną korporację, ale zachowała familijny charakter. Duży nacisk kładzie się tu na utrzymanie przyjaznych relacji wewnątrz organizacji. Każdy z pracowników wie, że może przyjść do menadżerów i samego właściciela ze swoimi problemami zawodowymi oraz życiowymi. I że nie pozostanie bez pomocy.

GÓRAŻDŻE CEMENT S.A.

Grupa Górażdże to lider w krajowej produkcji cementu i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego i kruszyw. Spółką macierzystą Grupy Górażdże jest firma Górażdże Cement SA, największy w kraju producent cementu.  W połowie lat 90. spółka rozpoczęła inwestowanie w przedsiębiorstwa działające na polskim rynku materiałów budowlanych. W efekcie tych działań Górażdże funkcjonują dziś na rynku jako grupa powiązanych kapitałowo spółek zajmujących się kompleksową produkcją cementu, betonu i kruszyw. Działalność Grupy Górażdże obejmuje trzy linie biznesowe:
Górażdże Cement, Górażdże Beton, Górażdże Kruszywa.

Spółki Grupy Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.
W 2016 roku wartość obrotów skonsolidowanych Grupy Górażdże wyniosła 1.094 milionów złotych. Spółki Grupy Górażdże zatrudniają około 1200 pracowników.

BLYSS POLSKA Sp. z o.o.

Założona w 1996 roku firma Blyss w szybkim tempie rozwoju zyskała miano lidera na rynku przyczep samochodowych oraz zabudów pojazdów. Fundamentem sukcesu firmy jest doświadczenie oraz wspólny cel, możliwy do osiągnięcia poprzez wysoko rozwiniętą kulturę pracy oraz towarzyszące temu wspólne decyzje. Tworząc produkty marki Blyss na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania jakościowe oraz stałą kontrolę naszych produktów. Uzyskanie produktu o nieprzeciętnej jakości jest tylko i wyłącznie poprzez stały rozwój pracowników oraz przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego w procesie produkcyjnym. Uznanie w oczach klientów za min. indywidualizm w realizacji zamówień pozwolił rozbudować sieci oddziałów na terenie Niemiec ( Seesen, Dorsten , Reichersthofen ) oraz oddziału w Polsce ( Jasienie k. Kluczborka ) z produkcją w Lasowicach Wielkich. Jesteśmy bliżej każdego klienta i jego potrzeb.

KAMET

Dzielimy się z Państwem wieloletnim doświadczeniem, profesjonalną kadrą oraz ogromnym potencjałem technologiczno-produkcyjnym w zakresie obróbki mechanicznej metali, spawania konstrukcji i gotowych wyrobów oraz zabezpieczeń antykorozyjnych – cynkowaniem ogniowym i malowaniem proszkowym. Ponad 20-letnia obecność na rynku pozwala nam oferować nowe rozwiązania dla różnych sektorów, w tym kolejnictwa i budownictwa. Zdecydowaliśmy się na pracę z aluminium, które jest surowcem w pełni nadającym się do recyklingu.
Stałe podnoszenie jakości naszej pracy bez negatywnego wpływu na środowisko jest naszym głównym celem.

Kamet posiada certyfikacje na poziomie A1 według normy DIN 6701 (norma kolejowa wymagana przez Klientów) oraz S1 według normy DIN 2304 (Norma ogólno-przemysłowa). Możliwe, że w przyszłości coraz więcej firm spoza przemysłu kolejowego będzie wymagało posiadanie normy Din 2304, więc Kamet jest przygotowany na takie ew. zmiany. A1 oraz S1 to najwyższe możliwe poziomy przewidziane przez te normy.

Pozwalają one projektować, produkować oraz planować proces klejenia dla połączeń bezpośrednio zagrażających życiu lub stanowiących bezpośrednie zagrożenie dla działania pojazdu w którym są zastosowane. Takie kompetencje dają nam pełną samodzielność w wykonywaniu najbardziej wymagających połączeń.

GRUPA D

RALLY TEAM OPOLE

Szkoła jazdy RALLY TEAM jest szkołą założoną przez 5 młodych instruktorów z dużym doświadczeniem w szkoleniu kandydatów na kierowców. Dążymy to prężnego rozwoju firmy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów. W swojej ofercie mamy różne możliwości szkolenia dostosowane do potrzeb i umiejętności kursanta. Bierzemy czynny udział w szkoleniach, warsztatach, które mają na celu polepszenie pracy instruktorów czy funkcjonowanie ośrodka.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym klientom maksymalną jakość i skuteczność świadczonych przez nas usług. Posiadamy flotę samochodów identycznych jak na egzaminach państwowych WORDZie, co jest dodatkowym atutem dla zdających.

FM LOGISTIC

W FM Logistic zatrudniamy 27 500 osób, które głęboko wierzą, że łańcuchy dostaw mogą pozytywnie wpływać na ludzi i planetę. Naszą wizję realizujemy w 14 krajach Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej.

Od 1967 roku pracujemy, by dostarczać właściwy towar we właściwe miejscu i we właściwym czasie, dla dobra nas wszystkich. Podejmujemy współpracę z partnerami i klientami z takich sektorów jak: przemysł, handel detaliczny, produkty konsumenckie, kosmetyki, ochrona zdrowia, by wspólnie tworzyć odpowiedzialne modele łańcuchów dostaw. Przesuwamy granice, by do 2030 roku stać się liderem zrównoważonych łańcuchów dostaw omnichannel.

Jesteśmy pionierami w tworzeniu autorskich rozwiązań, takich jak model konsolidacji dostaw o nazwie pooling czy koncepcja One Roof. W swoim otoczeniu biznesowym aktywnie promujemy stosowanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań co-packingowych i magazynowych, neutralnych pod względem emisji CO2. I na tym nie koniec! Rozwijamy innowacyjną i zrównoważoną dystrybucję omnichannel dzięki rozwiązaniom miejskim oraz angażujemy się w optymalne wykorzystanie zasobów, stale monitorując i zmniejszając emitowany ślad węglowy. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie pasja i energia naszych pracowników, którą chcemy się dzielić.

MARCEGAGLIA

Grupa prowadzi działalność na całym świecie, zatrudnia 7000 pracowników, 60 biur sprzedaży, 210 przedstawicielstw i 43 zakłady produkcyjne o powierzchni 6 milionów metrów kwadratowych, w których codziennie wytwarzanych jest 5500 kilometrów produktów ze stali węglowej i nierdzewnej, obsługując ponad 15 000 klientów. Działalność w sektorze stalowym i innych przedsiębiorstwach wygenerowała w 2013 roku ponad 4 miliardy euro obrotu.

W swoich 50 zakładach produkcyjnych we Włoszech i za granicą (Europa, USA, Ameryka Południowa, Azja) przetwarza około 5,0 mln ton stali rocznie i produkuje dziennie prawie 5500 km spawanych rur, kształtowników, wyrobów ciągnionych, paneli, taśm i blach ze stali nierdzewnej, stali węglowej i aluminium, wszystkich rozmiarów i grubości, do stosowania w produkcji samochodów, urządzeń elektrycznych, wymienników ciepła, mebli i regałów; w budowie budynków i dużej infrastruktury; w pracach konstrukcyjnych metalowych; w przemyśle papierniczym, spożywczym itp.

Grupa Marcegaglia posiada również różne spółki zależne w wielu innych sektorach przemysłowych i nieprzemysłowych, takich jak inżynieria, zajmująca się projektowaniem i budową instalacji i zakładów metalurgicznych; konstrukcje metalowe i elektroniczne systemy monitorowania; energetyka, z projektowaniem i budową elektrowni wykorzystujących biomasę i panele fotowoltaiczne; [5] sektor ochrony środowiska, świadczący usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska dla przedsiębiorstw i osób fizycznych; wyroby metalowe z produkcją mioteł, szczotek i łopat do sprzątania w gospodarstwie domowym; rolnictwo i hodowla zwierząt, z zarządzaniem majątkiem rolnym i obiektami chowu; oraz turystyka i nieruchomości (Forte Village, Pugnochiuso, Albarella i Stintino).

GRUPA E

KELVION OPOLE

Kelvion ma siedzibę w Bochum w Niemczech. Posiadając 47 zakładów sprzedaży i produkcji na całym świecie, Kelvion jest międzynarodowym producentem przemysłowych wymienników ciepła dla wielu różnych segmentów rynku. W 2019 roku firma zatrudnia około 5000 osób.

Nazwa Kelvion jest hołdem dla Lorda Kelvina , który sformułował prawa termodynamiki. Kelvion to globalny producent przemysłowych wymienników ciepła przeznaczonych dla wielu różnych segmentów rynku. Od 1920 roku firma produkuje i wprowadza na wiele rynków swoje produkty, zaś od listopada 2015 roku czyni to pod nową marką Kelvion. Dzięki specjalistycznej wiedzy branżowej i gruntownemu przygotowaniu technicznemu, a także wielowymiarowemu portfolio i rozbudowanej sieci punktów obsługi klienta Kelvion stanowi najlepszego partnera w zakresie wymienników ciepła. Firma jest w stanie zaopatrywać przedsiębiorstwa z wielu globalnych sektorów przemysłu, takie jak producenci energii, centra danych, zakłady chemiczne i petrochemiczne, producenci systemów HVAC i chłodzenia, a także firmy z branży morskiej, ochrony środowiska, spożywczej i napojów. Dla tych klientów mamy w ofercie płytowe, płaszczowe, rurowe i żebrowane wymienniki ciepła, systemy modułowych chłodni kominowych i wymienniki ciepła do zastosowań chłodniczych. Kelvion specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dostosowanych do zapotrzebowania klientów, wspierając ich dzięki rozbudowanej globalnej sieci sprzedaży, usług i produkcji.

TOP PACKAGING S.A.

United Packaging S.A. jest lokalnym dostawcą opakowań z tektury falistej, zatrudniającym około 100 pracowników. Przejęcie United Packaging nie tylko zwiększy w przyszłości moce produkcyjne w Polsce, lecz skróci też terminy dostaw do polskich i zagranicznych klientów dzięki lokalizacji w pobliżu Wrocławia. Przejęcie United Packaging stanowi strategicznie ważny krok wspierający rozwój Grupy THIMM z siedzibą główną w Northeim w Dolnej Saksonii, ponieważ polski rynek należy do najważniejszych w Europie Środkowej i Wschodniej. Wielkie międzynarodowe koncerny oraz szereg firm regionalnych jest już obecnych na polskim rynku.

United Packaging jest – podobnie jak TOP Packaging – przedsięwzięciem typu joint venture między Grupą THIMM i hiszpańską Grupą Saica. THIMM posiada w nim 51 proc. udziałów, Saica dysponuje pozostałymi 49 proc. Grupa Saica jest jednym z największych producentów papieru recyklingowego na tekturę falistą. Już od końca lat 90. oba rodzinne przedsiębiorstwa z powodzeniem współpracują w ramach strategicznego sojuszu sprzedażowego.

REMONDIS

REMONDIS Polska jest częścią grupy REMONDIS, największego na świecie przedsiębiorstwa w zakresie recyklingu, usług i gospodarki wodnej, prowadzącego działalność w ponad 30 krajach Europy, Afryki, Azji i Australii. W Polsce jesteśmy obecni od 1992 r. i codziennie pokazujemy, czym wyróżnia się REMONDIS na tle innych firm z branży – wieloletnim doświadczeniem, ponadprzeciętną wiedzą, kompleksowym doradztwem i profesjonalną realizacją zadań pod każdym względem.

REMONDIS Polska dysponuje ponad 50 zakładami i oddziałami w całym kraju. Jest największym krajowym przedsiębiorstwem w zakresie recyklingu, usług i gospodarki wodnej. Oferuje szerokie spektrum usług dla gmin i mieszkańców, ale także dla przemysłu, rzemiosła i handlu. W centrum naszych rozwiązań dotyczących surowców wtórnych i materiałów odpadowych jest recykling. Zawsze, kiedy to tylko możliwe, przetwarzamy posortowane frakcje, aby przywrócić je do ponownego obiegu materiałowego. Świadczymy usługi publiczne (public services), dla przemysłu, które umożliwiają postępowanie z zasobami naturalnymi w myśl idei zrównoważonego rozwoju. W zakresie zarządzania gospodarką wodną świadczymy usługi w formie „all in one” – od zaopatrzenia w wodę do zagospodarowania ścieków.

GRUPA F

NEAPCO

Neapco jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie układów napędowych dla producentów oryginalnego wyposażenia i światowego przemysłu motoryzacyjnego. Neapco projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości, opłacalne OEM i części zamienne do układów napędowych do samochodów, lekkich ciężarówek, ciężkich samochodów ciężarowych, terenowych, terenowych, rolniczych i przemysłowych.
Bogata historia doskonałości Neapco, różnorodne linie produktów, wiedza inżynieryjna i zintegrowane możliwości produkcyjne definiują przewagę konkurencyjną firmy. Wszystkie produkty Neapco są precyzyjnie projektowane i produkowane z zachowaniem ścisłych tolerancji w najnowocześniejszych fabrykach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, aby zapewnić najwyższą wydajność – nawet w najbardziej wymagających środowiskach na świecie.

SIEGENIA AUBI

Grupa Siegenia to niemiecka firma z siedzibą w Wilnsdorf-Niederdielfen.
Siegenia-Aubi KG produkuje i dostarcza szeroką gamę produktów i systemów zapewniających komfort w pomieszczeniach. Obejmuje to technologię okuć do okien i drzwi tarasowych, a także silniki i czujniki do automatyzacji wentylacji i techniki budowlanej. Podczas opracowywania produktu brane są pod uwagę takie aspekty, jak zdrowe życie, projektowanie międzypokoleniowe, bezpieczeństwo i inteligentne życie. Asortyment uzupełniają systemy zamykania drzwi firmy zależnej KFV Karl Fliether GmbH & Co. KG oraz rozwiązania do ochrony antywłamaniowej i naprawy okien firmy SASS – Siegenia-Aubi Sicherheits-Service GmbH.

ALL WINDOWS

Istniejemy na rynku już ponad 25 lat. Jakość i satysfakcja to nasza maksyma. Zmieniamy się dla naszych Klientów, aby dostarczać im jeszcze lepsze produkty. Od 1997 roku tworzymy stolarkę okienną i drzwiową z pasją i zaangażowaniem.
W 2018 roku powiększyliśmy nasze hale o dodatkowe 16 000 m². Łącznie daje to 50 000 m² powierzchni produkcyjnej. Dodatkowo stworzyliśmy nowe biura dla naszych pracowników administracyjnych. Dbamy o komfort pracy i bezpieczeństwo naszej załogi.

Nasza szeroka oferta obejmuje okna PCV, aluminiowe, drzwi podnoszono-przesuwne, drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne nadstawne, żaluzje fasadowe oraz szyby. Produkty dostarczamy do wielu krajów Europy, a obecnie rozszerzamy ekspansję na inne kontynenty.

AGRO AS

Firma AGROAS założona w 1992 r., lider rynku działający w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa i obrotu płodami rolnymi.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w regionie. Zasięgiem działania obejmujemy Polskę południowo-zachodnią. Zatrudniamy ponad 300 pracowników.
Obsługujemy ponad 5000 klientów (rolnicy indywidualni oraz gospodarstwa wielkoobszarowe, spółdzielnie rolnicze i spółki działające w sektorze rolnym). Firma oferuje usługi sprzętem rolniczym oraz prowadzi doradztwo agrotechniczne. Dzięki posiadanej bazie sprzętowej maszyn rolniczych oraz wykwalifikowanej kadrze specjalistów od wielu lat zarządzamy gospodarstwami o łącznej powierzchni ponad 3 500 ha.

Na tym obszarze prowadzona jest produkcja roślinna, głównie: pszenicy, kukurydzy, rzepaku oraz jęczmienia. Na obsługiwanym areale prowadzimy szeroko zakrojone działania badawczo-rozwojowe nad udoskonalaniem procesu produkcji, zarówno zabiegów chemicznych jak również samej techniki upraw gleby z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z zakresu nawożenia oraz ochrony roślin.

Zdobyte doświadczenie wspomagają proces sprzedaży i przygotowania oferty dla naszych klientów a przede wszystkim pomagają nam lepiej zrozumieć ich potrzeby.