PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W niedzielę gramy z Wartą

Wyjątkowo, bo w niedzielę zmierzymy się z drugim reprezentantem Gorzowa Wielkopolskiego – Wartą. Początek spotkania o godzinie 16:00, a nam pozostaje zaprosić wszystkich na ten pojedynek.

Dla naszych piłkarzy trwa operacja Gorzów Wielkopolski, bowiem w przeciągu tygodnia z kolejki na kolejkę przyszło nam się zmierzyć z dwoma drużynami tego miasta. W minioną sobotę zagraliśmy na boisku Stilonu. Podopieczni Tomasza Chatkiewicza szybko przegrywali 0:2. Jednak zdołali odwrócić losy pojedynku na swoją korzyść i strzelić rywalom trzy bramki. Teraz na własnym boisku zagramy z Wartą, a kibice będą liczyć na pierwszą w tym sezonie wygraną u siebie.

Warta aktualnie po siedmiu kolejkach ma na koncie siedem punktów. W poprzednim sezonie udało im się utrzymać w III lidze tylko dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich pojedynków z Piastem Żmigród. Oba zespoły zgromadziły w 34 meczach taką samą ilość punktów.

Ostatni mecz w Kluczborku z Wartą odbył się w czerwcu. Wówczas MKS wygrał 3:0, a bramki strzelali Przybylski i dwie nieobecny już w Kluczborku – Zieliński.

Ci którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się na niedzielnym meczu zapraszamy do wykupienia sobie transmisji na www.live.slaskie.tv

Zapraszamy na Stadion Miejski do wsparcia naszej drużyny !

Niedziela 18 września, godzina 16:00
MKS Kluczbork – Warta Gorzów Wielkopolski