PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

W sobotę kolejny daleki wyjazd

Już w sobotę naszych piłkarzy czeka kolejny daleki wyjazd. Tym razem w Zielonej Górze zagramy z tamtejszą Lechią. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Przed sezonem chyba nikt nie zakładał, że nasz sobotni rywal po ośmiu rozegranych kolejkach zgromadzi tyle punktów aby uplasować się na fotelu wicelidera. Podopieczni trenera Andrzeja Sawickiego wygrali już w tym sezonie pięć spotkań, zanotowali jeden remis i dwa razy zeszli z boiska pokonani. To daje im drugą pozycję w tabeli. Tylko rezerwy Rakowa Częstochowa są póki co poza zasięgiem mając sześć punktów więcej.

Nasi zawodnicy MKS Kluczbork z kolei zdecydowanie lepiej radzą sobie póki co na obcych boiskach. W czterech rozegranych spotkaniach udało się wygrać trzy razy, a tylko raz przegrać. I tutaj liczymy, że ta wspaniała wyjazdowa passa zostanie w sobotę podtrzymana mimo, że Lechia przed własnymi kibicami jeszcze nie przegrała.

W poprzednim sezonie w Zielonej Górze lepsza okazała się Lechia wygrywając 2:0, a obie bramki padły w ostatnim kwadransie gry. Jak będzie tym razem w pojedynku dobrze spisującej się ekipy Lechii na własnym terenie z drużyną MKS-u która niemal cały swój dorobek punktowy przywiozła z obcych boisk ? Przekonamy się krótko przed 18:00.

Niestety klub naszych rywali poinformował, że nie będzie przeprowadzał w internecie bezpośredniej transmisji z tego spotkania.

sobota 24 września, godzina 16:00
Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork