- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS zdjął klątwę! Marcin Przybylski i drużyna rozjechali Górnik!

MKS wyszedł od pierwszej minuty zmotywowany, wiedząc co chce zagrać. Dominacja zespołu z Kluczborka nie podlegała dyskusji.

Pierwszy  gol padł w 11 minucie spotkania,  wrzutka Przybylskiego, a głową bramkę zdobył Krzyśków. MKS dominował, a Górnik próbował wykorzystać swoją szansę, jednak Jan Szpaderski był na posterunku!

Napieramy nadal i w 24 minucie prowadzimy 2:0. Marcin Przybylski ponownie dośrodkowuje z rzutu wolnego, a Adrian Błaszkiewicz pakuje piłkę do bramki przeciwnika

Przewaga MKS-u była zdecydowana, a potwierdzeniem tego jest trafienie Marcina Przybylskiego w doliczonym czasie gry.  Schodzimy do szatni prowadząc 3:0!

W drugiej połwoie, Górnik rotuje składem, jednak bez efektu. MKS nadal napiera. W 73 minucie mamy rzut wolny, precyzyjny strzał Przybylskiego i zdobywamy czwartą bramkę.

Górnik próbował, jednak strzały gości są blokowane przez naszą obronę lub lądują na poprzeczce.   W 76 minucie Kulig zdobywa honorową bramkę dla gości.

MKS się odgryza i trafia w 88 minucie na 5:1. Kto, Marcin Przybylski, a podwał Jaworski.

To było to co chcieliśmy zagrać. Bezdyskusyjna przewaga MKS i okazałe zwycięstwo staje się faktem.

Oby powtórzyć to w Nysie za tydzień.

58 minuta – rzutu karnego nie wykorzystuje MKS

Bramki: 1:0 Krzyśków – 11′, 2:0 Błaszkiewicz -24′, 3:0 Przybylski 45′, 4:0 Przybylski 73′, 4:1 Kulig 75′, 5:1 Przybylski 88′

Skład: Szpaderski, Krzyśków, Błaszkiewicz. Szota, Napora, Lewandowski, Jóźwicki (90′ Witek), Mikulski (82′ Jaworski), Płonka (69′ Ziółkowski),  Moś (69′ Nahrebecki),  Przybylski ( 90′ Zawada)

Żółte Kartki: Mikulski, Płonka